Şua İnşaat’tan Fikirtepe’ye 600 milyon TL'lik yatırım!

İnşaat sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Şua İnşaat, Fikirtepe’de inşa edeceği 600 milyon TL'lik yeni projesinin çalışmalarını tamamladı

Şua İnşaat’tan Fikirtepe’ye 600 milyon TL'lik yatırım!

11 Haziran 2014 /Emlakwebtv
İstanbul’un kentsel dönüşümünde pilot bölge olarak belirlenen Fikirtepe’ye, Şua İnşaat imzasıyla konut ve ticari alanlardan oluşan yeni bir proje geliyor. Konumu itibariyle yatırımcılar tarafından merakla beklenen projenin yakın bir tarihte lanse edilmesi planlanıyor.

Şua İnşaat, markalı konut projeleri arasında özel bir yer edinen Elite City ve Elite Side projelerinin ardından sektördeki yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. 600 milyon TL’lik yatırım değerine sahip proje 129 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip. 24 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan projede 700 den fazla konut ofis ve 5 bin metrekare ticari alan yer alacak.

Lansman yakında
Fikirtepe’de hayata geçirecekleri proje için uzun zamandır çalışma yürüttüklerini belirten Şua İnşaat Genel Müdürü Ahmet Sarıcalı, “Şua İnşaat olarak bugüne dek inşa ettiğimiz projelerimizle sektörde güvenilir bir noktaya geldik. Son olarak Atakent’teki Elite City ve Pendik’teki Elite Side projelerimizle müşterilerimize beklentilerinin üzerinde yaşam alanları oluşturduk. Şimdi de yatırımlarımıza ara vermeden,Fikirtepe’nin dönüşümünde önemli bir rol üstleniyoruz. Burada inşa edeceğimiz projemizle yaklaşık 700 den fazla konut, ofis ve 5 bin metrekarelik ticari alanlar oluşturacağız. Yeni projemizin çalışmalarını tamamladık.Ruhsat işlemleri tamamlandığında projeyi tüm detaylarıyla birlikte lanse edeceğiz” dedi.

 

 

Firma Bilgisi: Şua Inşaat