Şua İnşaat’tan iftar yemeği

Elite markalı konut projelerinin sahibi Şua İnşaat, düzenlediği iftar yemeğinde yılın ilk yarısını değerlendirdi

Şua İnşaat’tan iftar yemeği

14 Ağustos 2012 /emlakwebtv

20 yılı aşkın süredir gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Şua İnşaat, teslimlerine yaklaştığı Elite City ve inşasına devam ettiği Elite Side projelerinde başarılı bir satış grafiği sergiledi.
13 Ağustos Pazartesi günü düzenlediği iftar yemeğinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Şua İnşaat Satış & Pazarlama Müdürü Ahmet Sarıcalı; “Atakent’te inşasına devam ettiğimiz Elite City projemizin %80’i sahiplerini buldu. Teslimlerine Kasım ayında başlayacağımız Elite City projemizin son dairelerini de satış sunduk. Bunun yanı sıra Pendik’te konumlandırdığımız Elite Side projemizle de önemli ölçüde bir satış grafiği yakaladık. Teslimlerine başlayacağımız Elite City projemiz ve inşasına devam ettiğimiz Elite Side projemizle yılın ikinci yarısını tamamlayacağız” dedi.
Yaklaşık 1 milyon metrekare arsa üzerinde karma bir projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını belirten Sarıcalı; “Önümüzdeki dönem hedeflerimiz arasında 3 projemiz yer alıyor. Sembol niteliği taşıyacak geniş ölçekli Kartal projemiz ile farklı lokasyonlarda yer alacak konut projelerimiz olacak. 2 yıl içinde 6 bin konutu hayata geçirme hedefimiz var” dedi.
Elite City’nin son daireleri satışa sunuldu
1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle birlikte bahçe katlarının da satışta olduğu Elite City projesinde 4, 8, 20 ve 30 katlı binalar yer alıyor. Projede fiyatlar 249.000 TL’den başlıyor ve 120 aya kadar %0,99 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

Firma Bilgisi: Şua Inşaat