Suaden Home By Güneri ön talep topluyor

Güneri İnşaat'ın İstanbul Kadıköy'de hayata geçirdiği Suaden Home By Güneri ön talep topluyor

Suaden Home By Güneri ön talep topluyor

Güneri İnşaat'ın İstanbul Kadıköy'de hayata geçirdiği Suaden Home By Güneri ön talep topluyor. Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yer alan proje bir kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. 

Deniz ve Adalar manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken projede 105 adet konut bulunuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana gelen Suaden Home By Güneri projesinde daire alanları ise 98 metrekare ile 293 metrekare arasında değişiyor. 

 

Suaden Home By Güneri ön talep topluyor

 

2017 yılı Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan proje 19 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Projenin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında ise basketbol sahası, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, fitness, güvenlik, kapalı otopark bulunuyor. 

Suaden Home By Güneri fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. 

 

Suaden Home By Güneri ön talep topluyor

 

Suaden Home By Güneri nerede? 

Suaden Home By Güneri projesi, Bağdat Caddesi'ne 500 metre mesafede konumlanıyor. Proje, sahile 850 metre, metroya 200 metre, Bostancı Gösteri Merkezi'ne 950 metre mesafede yer alıyor. Projeden Sabiha Gökçen Havalimanı ise sadece 30 dakika uzaklıkta. 

Ön talep süreci başlayan Suaden Home By Güneri projesinden bilgi almak ve avantajlardan yararlanmak isteyenler projenin web adresinden ön talep formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Güneri İnşaat
Proje Bilgisi: Suaden Home By Güneri