Suadiye Sahil Sitesi satılık daire fiyatları!

Suadiye Sahil Sitesi satılık daire fiyatları 2 milyon 860 bin eurodan başlıyor...

Suadiye Sahil Sitesi satılık daire fiyatları!

Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın en gözde ilçelerinden biri olan Kadıköy'e bağlı Suadiye semtinde inşa edilen Suadiye Sahil Sitesi'nin 2017 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor. 

Toplam 10 bin 200 metrekare arazi alanı üzerinde konumlanan Suadiye Sahil Sitesi, bir rezidans kulesi ve sekiz adet az katlı bloktan meydana geliyor. Projede şu an satışı yapılan rezidans dairelerin tamamı 3+1 tipinde. 

Suadiye Sahil Sitesi satılık daire fiyatları minimum 2 milyon 860 bin eurodan başlıyor. Projeden tamamı peşin ya da banka kredili ödeme ile daire satın alınabiliyor. Satılık dairelerin alanı ise net 237 metrekare, brüt 335 metrekare. 

Örnek dairesi hazır olan Teknik Yapı Suadiye Sahil Sitesi'nde her bağımsız bölüm için iki araçlık otopark alanı ayrılıyor. Projede kış bahçesi, yardımcı odası, yüzme havuzu, pilates alanı, fitness salonu, lobi ve daha bir çok aktivite alanına yer veriliyor. 

5.kattan itibaren Marmara Denizi manzarasına hakim olan Suadiye Sahil Sitesi'nin rezidans kulesinin iç dizaynı kaliteli ürünler baz alınarak yapılıyor. Dairelerde ankastre mutfak cihazlarından armatürlere, seramiklerden vitrifiye ürünlere kadar her parçada dünyaca ünlü markalar kullanılıyor.  

Firma Bilgisi: Teknik Yapı
Proje Bilgisi: Suadiye Sahil Sitesi