Süleyman Çetinsaya Emlakwebtv’de

Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Vadistanbul projesinin ikinci etabı olan Bulvar’ın özelliklerini Emlakwebtv’ye anlattı

21 Şubat 2014 / Emlakwebtv    Haber: Elif Akın – Kamera: Ali Budak
Artaş Grubu, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Vadistanbul’un “Bulvar” etabı satışa çıkarıldı. Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya Bulvar’ın tüm detaylarını Emlakwebtv’ye anlattı.

Vadistanbul’un ikinci etabı olan Bulvar projesinin yaklaşık 300 bin metrekare kullanım alanı ve 20 bin metrekare otopark alanı bulunduğunu söyleyen Çetinsaya, “Bulvar, içinde ofis, otel, alışveriş merkezi, restoran ve 3 bin konutun yer aldığı karma bir proje” dedi.

Fiyatlar 6 bin 500 TL’den başlıyor
Konutların metrekare fiyatlarının 6 bin 500 TL olduğunu belirten Çetinsaya, ofislerin ise 3 bin 400 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu ifade etti. Çetinsaya, teslimlerin de en geç 2016 yılı Mayıs ayında yapılacağını dile getirdi.

Bulvar’a 10 milyon dolarlık havaray
Ayazağa Bulvarı’na yakın bir konumda bulunan projeye ulaşımı kolaylaştırmak için 10 milyon dolar yatırımla havaray bağlantısı yapacaklarını söyleyen Çetinsaya, şöyle konuştu: “Şu anda Türk Telekom Arena’ya kadar gelen metroya 1 kilometre metro daha ilave edeceğiz. Havarayı biz yapıp İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne devredeceğiz.”