Sultan Makamı sultanlara yaraşır

Sultan Makamı, VIP hizmetler ile Çengelköy'de boğaz manzaralı sultanlar gibi bir yaşam sunuyor

Sultan Makamı sultanlara yaraşır

27 Kasım 2012 / emlakwebtv
İstanbul’un tarihi semti Çengelköy sırtlarında inşa edilen boğaz manzarası ile dikkat çeken Sultan Makamı, kişiye özel VIP hizmetiyle gayrimenkul sektörünün tek haute couture projesi olma özelliğini taşıyor.
Sultan Makamı Çengelköy’de konut sahipleri standart rezidans hizmetlerinden faydalanabilecekler. Sultan Makamı Çengelköy, housekeeping’ten çocuk bakımına, CIP transfer hizmetinden evcil hayvan bakımına ve hatta özel bahçıvan hizmetine kadar geniş servisleriyle yaşam standardını üst seviyelere taşıyor. Projede İstanbul’un en önemli sorunlarından biri olan trafiğe de son derece profesyonel çözümler üretilmiş durumda. Konut sahipleri deniz, kara ve hava ulaşım yollarıyla zamandan tasarruf sağlayabilecekler. 4 adet Mercedes VIP araçlar ile tüm havaalanlarına, Bağdat Caddesi’ne kolaylıkla ulaşılabiliyor. Yine proje kapsamında konut sahiplerinin kullanımı için hazırlanan iki adet Sultan teknesi ile Çengelköy Limanı’nda İstinye’ye kolaylıkla ulaşmak mümkün. Tüm helikopter hatlarına, hastanelere, alışveriş merkezlerine VIP ulaşım olanaklarına Sultan Makamı sakinleri maliyetine fiyatlarla ulaşabilecekler.
Türkiye’de ilk kez uygulanan maliyetine lüks konsepti sayesinde konut sahipleri sadece kullandıkları hizmetin bedelini ödeyecekler, böylece paket bir hizmet yerine sadece istedikleri hizmetlerin kullanabilme avantajına sahip olacaklar. Öte yandan İsteyene farklı dekorasyon seçeneklerinin sunulduğu projede, seçkin dekoratörler tarafından hazırlanmış seçeneklerle ise isteyen konut sahiplerine paket olarak sunulabiliyor. Sultan Makamı’nda bu prestiji yaşamak isteyenler özel banka koşullarının yanı sıra kişiye özel ödeme kolaylıklarında da faydalanabiliyorlar.
67 dönüm arazi üzerinde konumlandırılmış, Osmanlı mimarisinin modern çizgiler ile yeniden hayat bulduğu projede 18 normal daire, 26 çatı dubleksi, 26 bahçe dubleksi ve 9 müstakil köşk bulunuyor. 35 bloktan meydana gelen proje kapsamında A bloklarda bahçe ve bir çatı dubleksi, B bloklarda müstakil havuzlu villalar, C blokta ise bahçe dubleksi, çatı dubleksi ve normal daireler bulunuyor.
Sunduğu kişiye özel VIP Hizmetlerden ulaşım kolaylıklarına, sunduğu dekorasyon seçeneklerinden özel ödeme koşullarına kadar Sultan Makamı bir bakıma moda dünyasının haute-couture anlayışını konut sektörüne taşıyor.

Ayrıntılı bilgi için www.sultanmakami.com.tr adresini tıklayın.

Proje Bilgisi: Sultan Makamı