Sultana Evleri Torbalı!

Karahanoğlu İnşaat tarafından Torbalı Ayrancılar'da hayata geçirilen Sultana Evleri fiyatları 84 bin TL'den başlıyor

Sultana Evleri Torbalı!

Karahanoğlu İnşaat tarafından Torbalı Ayrancılar'da hayata geçirilen Sultana Evleri fiyatları 84 bin TL'den başlıyor. 85 adet daire ve villadan meydana gelen Sultana Evleri Torbalı 4 bin 455 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Sultana Evleri satılık daire alanları ise 90 ila 275 metrekare arasında değişiyor.

Açık otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu gibi sosyal alanların yer aldığı Sultana Evleri Torbalı dairelerinde balkon ve kombi bulunuyor. Proje 3 blokta 84 daire ve 1 adet villadan meydana geliyor. 

 

Sultana Evleri Torbalı!

 

Sultana Evleri fiyatları ise 84 bin TL ile 550 bin TL arasında değişiyor. Sultana Evleri daire alanları şöyle; 2+1 daireler 90 metrekare, 3+1 daireler 110 metrekare, müstakil villa ise 275 metrekare olarak tasarlandı. Projede daireler hemen teslim durumunda. 

Sultana Evleri Ayrancılar projesinde peşinat olarak konut bedelinin yüzde 10’u ödeniyor. Kalan konut bedeli için banka kredisi kullanılabiliyor. Peşinatlar 8 bin 400 liradan başlıyor. Sultana Evleri kiralık daire fiyatları 2+1 daireler için 400 TL'den başlıyor. Projede 3+1 dairelerin kiralarının ise 550 TL'den başlaması bekleniyor.

 

Sultana Evleri Torbalı!

 

Tasarımı ile dikkat çeken Sultana Evleri İzmir Torbalı Ayrancılar'da yükseliyor. Yalıtım ve deprem yönetmeliğine uygun koşullarda inşa edilen Sultana Evleri projesi Karahanoğlu İnşaat imzası taşıyor. 

 

 

Firma Bilgisi: Karahanoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Sultana Evleri