Sundance Residences & Suites Hotel Bodrum

Deniz kıyısında 22.500 m2'lik bir alana kurulan Sundance Residences & Suites Hotel Bodrum'da 175 adet rezidans ve 22 odalı bir suite otel bulunuyor

Sundance Residences & Suites Hotel Bodrum

İnsanların tatil ihtiyacını karşılamak ve onların rahat bir şekilde tatillerini geçirebilmelerini sağlamak için kurulan otellerden birisi de Sundance Residences. Ege bölgelerimizde bulunan tatil kompleksleri her yaz tamamen doluyor.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan bu muhteşem otel sayesinde tatili bir keyif haline dönüştürmek oldukça kolay. Deniz kıyısında 22.500 m2'lik bir alana kurulan Sundance Residences & Suites Hotel Bodrum'da 175 adet rezidans ve 22 odalı bir suite otel bulunuyor. Daire seçenekleri olarak oldukça geniş bir çeşitlilik sunan bu tatil kompleksinde 1+1'den 4+1'e kadar her türde daire bulmak mümkün. Mimar Dr. Mehmet Alper tarafından tasarımı ile dikkat çeken bu kompleksin iç mimarisi ise Arketipo Desing'a ait. Bu tatil kompleksinin iç mimarisinde denizin verdiği ilhamla daha soft renkler ve doğal eşyalar kullanılmaya çalışılmıştır.

Sundance Residences, müşterilerine 67 m2'lik 1+1 daire seçeneğinden 222 m2'lik 4+1 daire seçeneğine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Havuzları, yürüyüş parkurları ve yemyeşil dokusuyla dikkatleri çeken bu rezidanslar 12 ay boyunca kullanıma açık haldedir. Ayrıca Sundance Residences 'al ve kirala yatırım programı' ile müşterilerine rezidanslarını kullanmadıkları süre içerisinde kazanç elde etme imkanı sunmaktadır. Mutlu bir tatil ve kazançlı bir yatırım için Sundance Residences oldukça uygun bir seçim gibi duruyor.

Proje Bilgisi: Sundance Residences