Sundance Residences’ta yaşam başlıyor

Bozatlı International’in hayata geçirdiği Sundance Residences & Boutique Hotel projesinde yaşam 30 Haziran’da başlıyor

14 Haziran 2012

Bozatlı International güvencesiyle, Bodrum, Kadıkalesi Koyu’nda hayata geçirilen Sundance Residences & Boutique Hotel projesinin anahtar teslimleri 30 Haziran günü yapılacak. 22 bin 568 metrekare alan üzerine kurulu 9 bloktan oluşan proje Avrupa Nostra ödüllü Mimar Dr. Mehmet Alper’in mimari imzası ve Arketipo Design’in iç mimari imzasını taşıyor. 175 daire ve 22 suite odalı bir butik otelden oluşan Sundance Residences & Boutique Hotel’de,1+1 67 metrekareden, 4+1 220 metrekareye kadar 24 farklı daire tipi bulunuyor.
Denize sıfır konumu ve 4 bin metrekarelik özel bir kumsalı bulunan proje, site içerisinde kot farkının olmaması ve her blokta asansör olması nedeniyle ileri yaş gruplarının tesis içerisinde rahat dolaşımına da imkan sağlıyor. Projede sosyal donatı elemanları olarak, uluslararası yemek seçenekleriyle ana restoran, kapalı yüzme havuzu, SPA, masaj odaları, spor salonu, sauna, Türk hamamı, buhar odası, çocuk kulübü, 2 adet açık yüzme havuzu, 2 adet havuz bar ve 3 adet tenis kortu bulunuyor.
Turgutreis’e 2, Bodrum Havaalanı’na ise 55 kilometre mesafede bulunan Sundance Residences & Boutique Hotel, rezidans sakinlerine dairelerinin konforunda 5 yıldızlı otel hizmetlerini de isteğe bağlı olarak sunuyor

Proje Bilgisi: Sundance Residences