Sunset Park Caddebostan projesi

Sunset Park Caddebostan projesi 2015 Temmuz'da teslim ediliyor

Sunset Park Caddebostan projesi

Sunset Park Caddebostan projesi Akfen ve Kentpark Gayrimenkul ortaklığı ile hayata geçiriliyor. 15 milyon TL yatırım bedeline sahip olan Sunset Park Caddebostan projesi 35 adet daire ve 3 adet dükkandan meydana geliyor.

1+1'den 4+2'ye kadar dairelerin bulunduğu Sunset Park Caddebostan Evleri teslim tarihi olarak 2015 Temmuz ayı veriliyor. Bağdat Caddesi üzerinde yer alan Sunset Park Evleri büyüklükleri 75 metrekare ile 320 metrekare arasında değişiyor. Sunset Park Caddebostan'da 1+1, 3+2 ve 4+2 daireler yer alıyor. Projede yer alan 3+2 ve 4+2 daireler teras olup, konut sahiplerine adalar manzarası imkanı sağlıyor.

Sunset Park Evleri fiyat listesi
Sunset Park Evleri fiyatları 652 bin TL'den başlıyor. Sunset Park Evleri fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 652 bin TL ile 841 bin TL arasında,
3+2 daireler 1 milyon 250 bin dolar,
4+2 daireler 1 milyon 900 bin dolar,

Serdar Kıyıcı ne dedi?
Kentpark Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Kıyıcı sunset Park projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kıyıcı "Bu lokasyonda yeni bir proje bulabilmek oldukça zor. 1+1 dubleks daire ise zaten yok. Yeni ve güvenilir bir binada, deniz manzaralı bir yaşamı düşünenler için seçenek sunuyoruz. Yüzde 1 KDV imkanı yatırımcıya daha başlangıçta fırsat sunuyor ki popüler bu bölgede fiyatların uzun süre aynı kalmadığı da biliniyor" diye konuştu.

Sunset Park Evleri nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Sunset Park Evleri Caddebostan'da Akfen ve Kentpark Gayrimenkul ortaklığı ile hayata geçiriliyor.

Sunset Park Evleri iletişim bilgileri
Bağdat Caddesi Erenköy Cami Sokak No: 1 D: 9 Erenköy - KADIKÖY (Galip Paşa Camii Yanı)
Tel: 0216 301 2021