Süper emici bambu havlu ve bornozlar

Ev tekstili markası Altınbaşak’ın, yüzde yüz bambu ağacı ipliğinden ürettiği havlu ve bornozlar, suyu hızlı emme özelliği ile tercih ediliyor

21 Ocak 2013 / emlakwebtv
Bambudan üretilmiş doğal ve konforlu bir nevresim takımının cilde verdiği yumuşaklık hissi şaşırtmaya devam ediyor. Bambu bir nevresim takımı yumuşak,emici, yüksek kaliteli çevre dostu özellikleriyle daha rahat bir uyku vaat ediyor. Altınbaşak Tekstil 2013 koleksiyonu içerisinde yer alan bambu nevresim, çarşaf ve yastık kılıfları çevre dostu anti-bakteriyel özelliği ve yumuşak dokunuş hissini doyasıya yaşatıyor. Bambu bir nevreşim takımı ayrıca ağartılmamış kumaşı ve boyasız olmasıyla sağlıklı bir hayatı evinize getiriyor.

Bambu havlu ve bornoz kullanımı duş sonrası güne başlarken fark oluşturuyor. Sıcak ve kuru bir bambu banyo havlusunun gevşemeye yardımcı olduğunu doktorlar belirtiyor.

Dikkatli kullanıldığında uzun yılllar size mutluluk verecek bamboo havlu ve bornozları enfazla 40 ° C sıcaklıkta yıkamak, iyice durulamak ve ılık bir ortamda kurutmak gerekiyor. Ayrıca zaten doğal özelliği yumuşak olan bu ürünlerde kimyasal çamaşır yumuşatıcılarının kullanılması, lif yapısını bozacağından tavsiye edilmiyor.