Sur Çelik Kapı'da Motta Serisi

Çelik Kapı sektöründe yenilikçi çalışmalarına devam eden Sur Çelik Kapı, yeni serisi Motta'yı tüketicinin beğenisine sunuyor

Sur Çelik Kapı'da Motta Serisi

Kapı sektöründeki yenilik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sur Çelik Kapı, Motta serisi ile tasarımı, güvenlikle birleştiriyor. Üst düzeydeki güvenli yapısının yanı sıra estetik görüntüsüyle de dikkatleri üzerine çeken Sur Çelik Kapı Motta Serisi, tasarıma kapıdan başlamak isteyenler için önemli alternatifler sunuyor.

Beyaz zemin üzerine kahverengi
Beyaz zemin üzerine çalışılmış kahverengi yapısı ile sade görünümler sunan Motta serisi, güçlü görünüm ve parlak yüzeyiyle de dikkat çekiyor.

Tasarım ve güvenliği bir arada kullanarak benzerlerinden ayrılan Sur Çelik Kapı, evlerde modern görünümün sembolü haline geliyor. Yenilikçi malzeme kullanımı ve tasarımıyla dikkat çeken Motta Serisi, ailecek güvende olmanız için hırsızlığa karşı verdiği garanti ile de ilk tercih oluyor. Hoş tasarımının yanı sıra, dünyada ilk ve tek hırsızlığa karşı açılmama garantisi ile de fark yaratıyor.

Hırsızlığa karşı garantili Çelik Kapı

Hırsızlığa karşı garantili ürünler
Sur Çelik Kapı firması, 'hırsızlığa karşı 5 yıl garantili' ürünleriyle de dikkat çekiyor .

Sur Çelik Kapı Satış ve Pazarlama Direktörü Sema Başavcı, EN 1627 test sonuçlarına göre dünyanın en güvenli çelik kapısı ünvanına sahip olduklarını belirterek; 'Çelik kapılar, orijinal adıyla yüksek güvenlik kapılarıdır. Tercih edilen kapının, uluslararası standartlara uygun üretilmiş olmasına dikkat edilmeli. Hırsızlık olaylarına karşı evleri koruma altına almanın ilk koşulu kapıdan başlıyor. Ancak insanlar sertifikalarına bakmadan çelik kapı alıyor ve talihsiz bir olayda bunun bedelini de ağır ödüyorlar.' dedi.

Dünyada bir ilk
Başavcı, Aydın'da 50 bin adet çelik kapı üretim kapasitesine sahip fabrikamızda inovatif ürünler üreterek sektöre yön verdiklerinin altını çizerek, "Türkiye'de ve dünyada hırsızlığa karşı 5 yıl garanti veren ilk ve tek marka olduklarını" belirtti.