Sur Çelik Kapı ile evlerde yeni dönem

Sur Çelik Kapı, kendine özgün tasarımlarına bir yenisini daha ekledi

Sur Çelik Kapı ile evlerde yeni dönem

Geliştirdiği yüksek güvenlik sistemiyle kullanıcılarından tam not alan Sur Çelik Kapı, kendine özgün tasarımlarına bir yenisini daha ekledi. Dünyanın güneşin etrafından dönerken çizdiği yörüngeden ilham alarak tasarlanan Universe modeli, modern ve klasik çizgisiyle bir kapıdan beklenilenden fazlasını sunarken; sıra dışı tasarımıyla da evlerde yeni bir dönem başlatıyor.

Sur Çelik Kapı

Sur Çelik Kapı, evrenden ilham aldığı Universe modeli ile takipçilerine alışılagelmişin dışında bir tasarım sunuyor. Şık ve modern görünümlü Universe, dünyanın güneşin etrafında dönerken çizdiği yörüngeleri yansıtıyor. 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenliğin en üst düzeyde sağlandığı seri, modern ve klasiğin vazgeçilmezi ahşaba yepyeni bir yorum getiriyor. Alüminyum malzemelerin uyumlu bir şekilde kullanılarak oluşturulduğu Universe, yaşam alanlarına farklı bir bakış açısı getirmenin öteside, üst düzey güvenlik özelliklerinin yanında sade ve şık tasarımıyla etkili bir duruş sergiliyor.

Modern ve klasiği ahşabın sıcaklığında buluşturan tasarım

Ahşap bombeli kasa üzerine limba kaplamayla tamamlanan Universe, ev dekorasyonların vazgeçilmez ürünü ahşap ile ihtişamlı ve kusursuz bir görünüm sunuyor. Sınırsız evren temasıyla tasarladığı Universe modeli ile Sur Çelik Kapı, evlere değer katmaya devam ediyor.