Sur Yapı 22’nci yılında İdilia’ya hayat veriyor

Sur Yapı’nın yeni projesi İdilia’da lansman öncesi yüzde 10 indirim fırsatı ve vade farksız ödeme seçenekleri ile ön satışlar başladı

Sur Yapı 22’nci yılında İdilia’ya hayat veriyor

22.01.2014 / Posta Gazetesi 

Kurulduğu günden bu yana 3 milyon metrekareden fazla inşaat gerçekleştirerek binlerce konut, ofis, ticari iş merkezi ve alışveriş merkezi projelerine imza atan Sur Yapı, kuruluşunun 22. yılında İdilia ile yeni bir projeye daha imza atıyor. Lansman öncesi ön satış sürecinin başladığı projede bu döneme özel yüzde 10 indirim fırsatı da sunuluyor.

7 blokta toplam 442 konut ve 78 farklı daire tipinden oluşan İdilia projesinde 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Projede ayrıca 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1’den oluşan dublex daire seçenekleri de mevcut. İdilia projesinin ön satış döneminde yüzde 10 lansman öncesi indirimle birlikte yüzde 50 peşinat 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de mevcut. Ayrıca yüzde 5 peşinat 1,2 ve 3. yıl yüzde 10’luk ara ödemeler ve kalan tutara cazip oranlarla kredi imkânı da var. mevcut. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10 lansman öncesi indirime ek olarak artı yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor.

İnşaatı devam eden Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılma kararı ile birlikte İdilia projesinden Üsküdar başta olmak üzere Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerine ve Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım kolaylaşacak. Planlanan metro durağı ve TEM Kartal gişeleri İdilia projesine yaklaşık 1 km mesafede yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı