Sur Yapı Axis İstanbul Edirnekapı projesi!

Haliç ve şehir manzarasına hakim bir proje olan Axis İstanbul, metro istasyonlarına yakın mesafede olmasıyla dikkat çekiyor

Sur Yapı Axis İstanbul Edirnekapı projesi!

Axis İstanbul projesi; Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığında inşa ediliyor. Edirnekapı'da hayat bulan proje, Vatan Caddesi’nde yer alan Anıt Mezar'ın karşısındaki lokasyonda yer alıyor. 

2016 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi beklenen Axis İstanbul'un ön girişinde Bayrampaşa metro istasyonu, arka girişinde ise Demirkapı metro istasyonu bulunuyor. Ayrıca proje, metrobüse sadece 600 metre mesafede. 

Ofis ile alışveriş ve yaşam merkezi projesi olan Sur Yapı Axis İstanbul'un inşaat alanı 125 bin metrekare olarak belirleniyor. Toplam 195 ofise sahip projede ofis alanları 74 metrekare ile 210 metrekare arasında değişim gösteriyor.  

A plus lüks ofislere sahip Axis İstanbul Edirnekapı'da sinema salonları, restoran ve kafeler, açık oturma terası, fitness merkezi, spor salonu ve kat bahçelerine yer veriliyor. Aynı zamanda projede; teknoloji odaları, arşiv odaları, toplantı odaları ile birlikte resepsiyon ve konsiyerj hizmetleri de veriliyor. 

Axis İstanbul'da ofisler 4 bin 705 TL'den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor. Projede yüzde 10 kampanya indirimi ve 48 ay vade farksız ödeme imkanı sağlanıyor. Ayrıca peşin ya da banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 10 indirim daha yapılıyor. 

Haliç ve şehir manzarasına hakim olan Axis İstanbul projesinden hemen yanı başında bulunan metro ile Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci, Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehrin merkezi noktalarına, dakikalar içerisinde kolayca ulaşım sağlanabiliyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı - Hayat Holding
Proje Bilgisi: Axis Istanbul