Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Satışları başlayan Sur Yapı Bahçeyaka fiyatları 225 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Satışları başlayan Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Lansmana özel fiyatlarla satışa çıkarılan proje 220 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. 

57 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule 21 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 7 bloktan oluşan projede toplam 327 adet konut ve 10 adet ticari birim bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer verilen projede daire büyüklükleri 52 metrekare ile 443 metrekare arasında değişiyor. 

225 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Lansman özel yüzde 10+yüzdee 10 tamamı peşin indirimi ile Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den başlıyor. Projede aynı zamanda yüzde 0,42 faizle 60 ay ve 0,70 faizle 120 ay taksit imkanı sunuluyor. 

Projenin sakinlerine sunduğu olanaklar arasnda bahçe, gölet, su kanalları, bisiklet yolları, koku tarlaları ve meydanları bulunan proje Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. Proje aynı zamanda açılır-kapanır havuz, süs havuzu, açık hava masa tenisi, kay kay pisti, gökkuşağı meydanı, yürüyüş parkuru, tırmanma duvarı, bisiklet parkuru ve voleybol sahası bulunuyor. 

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule nerede? 

Sağlık Kent, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul gibi büyük yatırımlara yakın mesafede yer alan proje Ispartakule metro durağına yürüme mesafesinde konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: bahçeyaka ıspartakule