Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den

Sur Yapı güvencesi ile Ispartakule'de hayata geçirilen Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den

Sur Yapı güvencesi ile Ispartakule'de hayata geçirilen Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule fiyatları 225 bin TL'den başlıyor. 

220 milyon TL yatırım ile hayata geçirilen proje 21 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 7 bloktan meydana gelen projede toplam 327 konut bulunuyor. Sur Yapı Bahçeyaka projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde, büyüklükleri 52 metrekare ile 443 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor. 

Lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatının konut sahibi olmak isteyenlere sunulduğu projede peşin ödemelerde de ayrıca yüzde 10 indirim yapılıyor. Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule'de aynı zamanda 60 ay yüzde 0,42 faiz oranu ile taksit imkanı sunuluyor. 

2019 yılında teslim edilmesi planlanan Sur Yapı Bahçeyaka'da konutların dışında konut sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak 10 adet ticari ünite bulunuyor. Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim bir konumda yükselen projenin 8 bin metrekaresini ise yeşil alanlar oluşturuyor. 

Sur Yapı Bahçeyaka projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; yürüyüş yolları, voleybol sahası, çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, açılır-kapanır yüzme havuzu, kitap okuma alanları ve süs havuzları bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule