Sur Yapı Bahçeyaka nerede?

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Sur Yapı Bahçeyaka nerede? sorusunun yanıtı haberimizin detayında…

Sur Yapı Bahçeyaka nerede?

Sur Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nda inşa edilen Sur Yapı Bahçeyaka, geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. 220 milyon lira yatırım bedeline sahip olan proje, 21 bin metrekare yüzölçümlü arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam inşaat alanı 57 bin 200 metrekare olarak belirlenen Sur Yapı Bahçeyaka projesinin yeşil alanına 8 bin metrekare ayrılıyor. 7 blok halinde yükselen proje, 327 adet daire ile ticari birimlerden meydana geliyor.

1+1’den 4+1’e kadar 64 farklı tipte daire seçeneğine yer verilen Sur Yapı Bahçeyaka projesinde dairelerin büyüklüğü 52 metrekare ila 443 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Sur Yapı Bahçeyaka projesinde daire fiyatları minimum 225 bin TL’den başlıyor. Ödeme planına göre, peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor. Vade alımlarda ise 60 aya kadar yüzde 0,42; 120 aya kadar ise yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapılıyor.

Sur Yapı Bahçeyaka nerede?

Sur Yapı Bahçeyaka projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın son zamanlarda inşa edilen konut projeleri ile adından fazlaca söz edilen Ispartakule bölgesinde yer alıyor. Kanal İstanbul projesine komşu konumda olan Bahçeyaka Ispartakule, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor.

Yapımı devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule, 26 Ağustos'ta açılışı gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu'nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor. Ayrıca proje; Sağlık Kent, 3. Havalimanı’na ve Atatürk Havalimanı’na da yakın mesafede.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: bahçeyaka ıspartakule