Sur Yapı Corridor’da son daireler!

Güneşli’de Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Sur Yapı Corridor projesinde sayılı daireler kaldı. Sur Yapı Corridor’da fiyatlar 228 bin TL’den başlıyor

Sur Yapı Corridor’da son daireler!

24 Mart 2014 / Emlakwebtv
Sur Yapı’nın lüks konut projesi Corridor’da satışlar devam ediyor. Toplam 505 daireden oluşan Corridor projesinde 46 metrekare 1+1’ler 228 bin TL, 101-102 metrekare 2+1’ler de 478 bin TL’den satışa sunuluyor. Yedi bloktan meydana gelen Corridor’da 3+1 ve 4+1’ler ise tükenmiş durumda.

78 bin metrekarelik inşaat alanına sahip proje 270 milyon TL yatırımla Güneşli’de yükseliyor. Teslimlerin 2014 yılının Aralık ayında yapılması planlanan projede konutların yanı sıra cadde mağazaları da yer alıyor.

Sur Yapı Corridor nerede?
Sur Yapı Corridor, E-5 ile TEM'i birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde bulunuyor. Konum itibarıyla da Atatürk Havalimanı'na yakın mesafede bulunuyor. Atatürk Havalimanı'na 5, Sahil Yolu'na 6 kilometre mesafede bulunan Sur Yapı Corridor, Esenler otogar - Başakşehir metro hattının aktarma noktası olan Kirazlı metro istasyonuna 1,5 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Corridor