Sur Yapı’dan Güneşli’ye ‘Corridor’

Sur Yapı tarafından Güneşli’de inşa edilen Corridor projesinde ön satışlar başladı. Fiyatlar 156 bin TL ile 1 milyon 115 bin TL arasında

Sur Yapı’dan Güneşli’ye ‘Corridor’

11 Temmuz 2012 / emlakwebtv

Sur Yapı tarafından inşa edilen “Corridor” projesi Güneşli’de ‘’İçinden Hayat Geçer’’ sloganıyla yükseliyor. Stüdyo’dan 4+1’e kadar zengin daire tipi seçeneği ve cadde mağazaları konseptinde alışveriş mağazaları, cafe, restoran ve sosyal yaşam alanları bulunan projenin  %10 indirimle ön satışları başladı. Fiyatlar ise 156 bin TL ile 1 milyon 115 bin TL arasında değişiyor.

Güneşli Corridor’da yaşam 2014’te başlayacak
Yaklaşık 78 bin metrekare inşaat alanı ve 270 milyon TL’lik yatırım değerine sahip Sur Yapı Güneşli Corridor projesi, 7 blokta toplam 505 konut ve cadde mağazası konseptinde projelendirilen ticari ünitelerden oluşuyor. Farklı blok yapılarında 42 metrekare stüdyo daireden 337 metrekare 4+1 daireye kadar değişik ve zengin daire seçeneklerinin bulunduğu Sur Yapı Güneşli Corridor’da yaşamın 2014 yılında başlaması planlanıyor.

Sosyal yaşam olanakları
Proje, kesintisiz ve güvenli yaya dolaşımı sağlayan iç avlusu, bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde düzenlenen araç yolları ve çoğunlukla yer altında çözümlenen ve binalarla direkt olarak irtibatlanan otopark alanlarıyla dikkat çekiyor. iki kata yayılan toplam 1.300 metrekarelik sosyal tesis alanında yer alan Sur Yapı Güneşli Corridor projesi, spordan yüzmeye, çocuklar için güvenli bir oyun alanından dinlenmeye kadar konut sakinlerine renkli bir sosyal yaşam imkanı sunuyor. Açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duşlar, sauna, çocuk oyun alanı gibi mekânlardan oluşan sosyal tesislerde konfor ve güvenlik için her türlü ayrıntı özenle hazırlandı. Pasif doğal aydınlatma ve   ısınmadan  maksimum düzeyde fayda sağlanan projede Ticaret Merkezi katı, herkesin kullanımına açık bir alan olarak hem iki cadde arasında bağlantı oluşturuyor hem de merkezinden geçen geniş yaya aksı ile ilgili caddelerdeki yaya trafiğini keyifli bir şekilde biçimlendiriyor.

Ulaşım olanakları
Projenin en önemli özelliği İstanbul’un yoğun ulaşım akslarından E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu‘nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk Havalimanı’na çok yakın olması. Benzer şekilde son beş yıl içerisinde yapılan alışveriş merkezi projeleri, gelişen bölgenin cazibesini arttırıyor. İnşası devam eden M3 Kirazlı-Aksaray  (M1 üzerinden) ve M5 Kirazlı-Başakşehir Metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km mesafede olan Corridor’da, bu duraktan M3 Kirazlı-Aksaray hattı ile aynı zamanda T1 Bağcılar-Kabataş tramvay hattına bir durakla ulaşılabiliyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı