Sur Yapı Dora Park projesi

Sur Yapı Dora Park projesi Güneşli'de Metro Gross Marketin hemen arkasında yer alıyor

Sur Yapı Dora Park projesi

Sur Yapı Dora Park projesi Güneşli'de yer alıyor. 3 adet açık havuz, 450 metre uzunluğunda su kanalı ve gölet, bisiklet yolu, çocuk oyun alanlarından meydana gelen Sur Yapı Dora Park'ta 2 adet tenis kortu, basketbol sahası, mini futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness, masaj, sauna, aroma terapi, squash, market ve restoran da bulunuyor. 

Sur Yapı Dora Park Güneşli Metro Gross Marketin hemen arkasında konumlandırılıyor. 11 farklı tipte dairelerden meydana gelen Sur Yapı Dora Park Metro’nun hemen yanındaki Nuryıldız fabrikasının 16 dönümlük arazisi üzerinde yer alıyor. Sur Yapı Dora Park projesi için hasılat paylaşımlı proje geliştiren Sur Yapı proje kapsamında 30 cadde mağazasına yer vermesi planlanıyor.

Alman Metro AG ile ön anlaşma imzalayan Sur Yapı, burada hasılat paylaşımlı bir proje geliştirmeyi planlıyor. 320 konut ve 30 cadde mağazasından oluşan hasılat paylaşımlı bir proje geliştirmek üzere mal sahibi Şahin Nalbant ile anlaşan Sur Yapı Dora Park proje çalışmaları hızla devam ediyor. 

Sur Yapı Dora Park projesi için 800 milyon TL yatırım yapılması, konutların metrekare satış fiyatlarının da 5 bin 500 TL’den başlaması bekleniyor. 

Sur Yapı neler yaptı?
Bugüne kadar birçok proje geliştiren Sur Yapı Dora Park projesisini hayata geçiriyor. Greenium villaları, Villa Sera, Selvice Evler, Dora Park, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden, Exen İstanbul, Corridor, Tilia, İdilia, Vitrin gibi konut projelerini geliştirdi. Novartis, Total, Opet, Sony, Bosch, Siemens, Nobel İlaç, Casper, Aviva, İsviçre Hayat Sigorta, Axis Kağıthane AVM ve Metrogarden AVM, Axis İstanbul, Exen AVM, Bursa Rezidans & AVM ve İzmir Kompleksi gibi projeleri yapıyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Dora Park