Sur Yapı Exen

Sur Yapı Exen İstanbul projesi Çamlıca'da hayata geçiriliyor

Sur Yapı Exen

Sur Yapı Exen İstanbul projesi Çamlıca'da hayata geçiriliyor. 500 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilen Sur Yapı Exen İstanbul 11 ve 15 katlı bloklardan meydana geliyor. Stüdyodan 4+1 daire tiplerine yer verilen Sur Yapı Exen İstanbul satılık daire büyüklükleri 36 metrekareden başlıyor. Sur Yapı Exen İstanbul satılık daire sahiplerine zen bahçesi, gölet, süs havuzu, çocuk parkları, bisiklet parkuru, mini futbol sahası, golf sahası, fitness alanları, meyve bahçeleri ve yüzme havuzu imkanı sunuyor.  Sur Yapı Exen İstanbul 1.038 adet daireden meydana geliyor.

Sur Yapı Exen İstanbul fiyatları ve ödeme planı
762 bin TL'den başlayan fiyatlar ve peşinat ödemeden 5 bin 762 TL'den başlayan taksit imkanı bulunan Exen İstanbul ödeme planı kapsamında; peşin ödemelerde yüzde 10 ve yüzde 5 indirim avantajları konut sahiplerine tanınıyor.

Exen İstanbul nerede?
Sur Yapı Exen İstanbul projesi, Çamlıca'da, Tantavi Mahallesi'nde yer alıyor. Şile Otoyolu'nun hemen kıyısında yer alan Sur Yapı Exen İstanbul projesinin yol tarifi ise şöyle: Sur Yapı Exen İstanbul projesine, Şile Otoyolu'nun Küçüksu Kavşağı'ndan çıkıldıktan sonra Küçüksu Caddesi, Adem Yavuz Caddesi, TRT Caddesi ve Atatürk Caddesi güzergahıyla ulaşılabiliyor. Proje ayrıca Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne çok yakın.

Exen İstanbul iletişim bilgileri
Telefon: 0216 316 79 90
Web Adresi: www.exenistanbul.com.tr

Firma Bilgisi: Sur Yapı