Sur Yapı Gölbahçe Evleri nerede?

Geçtiğimiz günlerde satışa sunulan Sur Yapı Gölbahçe Evleri nerede? sorusunun yanıtı haberimizin detayında…

Sur Yapı Gölbahçe Evleri nerede?

2018 yılının Eylül ayında tamamlanması ve teslimlerinin başlaması planlanan Gölbahçe Evleri, Sur Yapı tarafından inşa ediliyor. Yaklaşık 150 milyon liralık yatırım bedeli ile hayat bulan proje, 6 blok halinde yükseliyor.

Toplam 21 bin metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerinde yer alan Sur Yapı Gölbahçe Evleri’nin 7 bin metrekarelik kısmı göl ve yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Projede 227 adet daireye yer veriliyor.

Bahçe katı dairelerin, dubleks dairelerin ve teraslı dairelerin bulunduğu Gölbahçe Evleri’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunuluyor. Proje, alıcısına doğa ile iç içe bir yaşam alanı vaat ediyor.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri’nin sosyal donatıları içerisinde; denge oyunları, ağaç evler, Kızılderili evleri, oyun meydanından özel oyun bahçeleri, su ve kum oyun alanları, tramboli, masa tenisi, duvar tenisi, kaykay pisti, pergola alanları, basketbol ve voleybol sahaları, dart alanları ve mini futbol sahası mevcut.

Aynı zamanda Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesinde; sosyal tesisler, kafeler, yürüyüş yolları, su köprüleri, kamelyalar, modern çardaklar, fitness salonu, yüzme havuzları gibi imkanlar da bulunuyor.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri nerede?

Gölbahçe Evleri; İstanbul Anadolu Yakası’nın Sultanbeyli ilçesinde yer alıyor. Ataşehir’e yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta olan proje; Kuzey Ormanları, Paşaköy Gişeleri, Tem otoyolu ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın mesafede konumlanıyor.

Aynı zamanda eden hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. Köprü ve Kuzey Marmara otoyolu güzergahında konumlanacak olan Sur Yapı Gölbahçe Evleri, Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyolun bağlantı yollarına çok yakın mesafede.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: gölbahçe evleri