Sur Yapı İdilia satılık daire fiyatları

Sur Yapı İdilia satılık daire fiyatları özel kampanyalarıyla Şubat ayına kadar devam ediyor

Sur Yapı İdilia satılık daire fiyatları

Sur Yapı İdilia satılık daireler 30 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Sur Yapı İdilia satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 şeklinde inşa ediliyor. Sur Yapı İdilia satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. Sur Yapı İdilia'da toplam 442 adet daire yer alıyor ve konut sahiplerine oldukça zengin sosyal donatı imkanları sağlıyor.

Sur Yapı İdilia satılık daire özellikleri arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, basketbol sahası, güvelik, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, çocuk yüzme havuzu, fitness center, futbol sahası, yürüyüş parkuru, futbol sahası, sauna ve süs havuzu gibi imkanlar yer alıyor.

Sur Yapı İdilia satılık daireler teslim edilecek?
Sur Yapı İdilia projesinin Temmuz 2016'da teslim edilmesi bekleniyor.

Sur Yapı İdilia satılık daire fiyatları
Sur Yapı İdilia satılık daire fiyatları özel seçeneklerle satılarına devam ediyor. Şubat ayının sonuna kadar devam edecek olan kampanya şöyle: 1+1 560 Bin TL'lik bir ev için toplam satış bedelinin yüzde 40'ı olan 224 Bin TL peşinat ödeyen tüketici ödediği peşinat üzerinden yüzde 15 indirim kapsamında 33 Bin 600 TL Sur Yapı ev desteği almış oluyor. Müşteriler ödediği peşinatı artırdıkça indirim tutarını da artıyor.

Sur Yapı İdilia satılık daireler nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Sur Yapı İdilia Evleri, Sultanbeyli'nde konumlandırılıyor.

Sur Yapı İdilia satılık daire iletişim bilgileri
Telefon: 0216 508 28 00
Web: www.suryapi.com.tr

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Idilia