Sur Yapı İdilia

Sur Yapı imzası ile yükselen İdilia 30 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor

Sur Yapı İdilia

Sur Yapı imzası ile yükselen İdilia 30 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Toplam 442 adet daireden meydana gelen Sur Yapı İdilia satılık daire büyüklükleri 48 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. İdilia Projesinde geniş su alanları bulunuyor. 'Mutluluk evinizde peşinatı teslimde' kampanyası ile yola çıkan Sur yapı, İdilia projesinin yüksek prim yapmasını bekliyor.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 7+1 daire tiplerinin yer aldığı proje daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklarla dikkat çekiyor. Sur yapı İdilia projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; fitness center, futbol sahası, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, sauna ve süs havuzu gibi ayrıcalıklar bulunuyor. 

Sultanbeyli'de yükselen Sur Yapı İdilia teslim tarihi olarak 2016 yılı Temmuz ayını veriyor. Sur Yapı İdilia fiyatlarının ise 226 bin TL ile 729 bin TL arasında değişmesi bekleniyor. Sur Yapı İdilia ödeme seçenekleri için ise satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 7 blokta 442 konut ve 78 farklı daire tipinden oluşan proje Sultanbeyli'de Sinpaş Liva'nın yanında yükseliyor. Proje Aydos Ormanı'na yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Projenin Aydos Ormanı'na yakınlığı peyzaj düzenlemesi ile doğanın renklerini buluşturuyor. 

Sur Yapı İdilia adres bilgileri : Adil Mahallesi Polonez Caddesi Sultanbeyli / İstanbul

Sur Yapı İdilia iletişim bilgileri
Telefon: 0216 508 28 00
Web: www.suryapi.com.tr

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Idilia