Sur Yapı iki yeni örnek dairesini hazırladı

Sur Yapı indirim fırsatlarının da olduğu İlkbahar ve Gölbahçe projelerinin örnek dairelerini hazırladı.

Sur Yapı iki yeni örnek dairesini hazırladı

Sur Yapı Sultanbeyli'de inşa ettiği İlkbahar ve Gölbahçe Evleri projelerinin örnek dairelerini ziyarete açtı. Sultanbeyli ilçesinde hayata geçen ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne oldukça yakın olan projeler 0,70 vade 120 ay sabit taksit veya 0,42 vade 60 ay sabit taksit ödemeleriyle ev sahibi olmak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor. İlkbahar ve Gölbahçe Evleri’ne yakın konumda yer alan köprünün açılmasının ardından Sultanbeyli ilçesinin değeri hızla yükselecek, bu bölgeye yatırım yapanlar kazançlı çıkacak. Köprünün açılmasıyla kamu yatırımlarının da artacağı bölgede metro hattı, hastaneler, Kuzey Marmara Otoyolu gibi yatırımların tamamlanmasıyla gelişim daha da hızlanacak.

İlkbahar ve Gölbahçe Evleri sakinleri yeşille iç içe olacak
İki etaptan oluşan İlkbahar projesi kırmızıdan yeşile dönen bir bitki örtüsüne sahip. Toplam 456 konutun  yer aldığı İlkbahar Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede yer alıyor. Az katlı yatay mimarisi ile avantaj sunan İlkbahar, kuzey ormanlarına, Paşaköy gişelerine, 26 Ağutos’ta açılacak Yavuz Sultan Selim Köprüsüne ve TEM otoyoluna yakınlığıyla öne çıkıyor, Tem otoyolu ile Ataşehir gibi merkezlere 10 dakika mesafede bulunuyor. Sur Yapı İlkbahar’a komşu konumda bulunan 100 dönümlük arazide yeni bir üniversite inşa ediliyor. Sur Yapı İlkbahar ile gül ağaçlarının süslediği bahçeler, lavantalar, rengârenk meyve ağaçlarıyla stresten uzakta bir yaşamın kapıları aralıyor. 

Sur Yapı iki yeni örnek dairesini hazırladı
Gölbahçe Evleri 7 bin metrekarelik göl ve bahçeden oluşuyor. 21 dönüm arsa üzerine inşa edilen Gölbahçe Evleri projesi 6 blokta toplam 227 konuttan oluşuyor. 6 konut bloğunun çevresini saran tek yönlü ring yolunda yürüyüş yapabilecek olan Gölbahçe Evleri’nde aynı zamanda projeyi çevreleyen bisiklet yolu da bulunuyor. Sur Yapı Gölbahçe Evleri projesiyle çocukları da ön planda tutarak bir proje inşa ediyor. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyecek, hayal güçlerini çalıştıracak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde birbirinden farklı ve eğlenceli oyun ve spor alanları bulunuyor. Proje denge oyunlarından ağaç evlere, korsan gemisinden Kızılderili evlerine, büyük zemin oyunlarından oyuncak helikoptere ve trene, trambolinden masa tenisine, duvar tenisinden kaykay pistine, pergola alanlarından, basketbol ve voleybol sahasına, dart alanlarından mini futbol sahasına, duvar tenisinden koşu pistine kadar birbirinden renkli aktivitelere ev sahipliği yapıyor. Trafiğe kapalı olan projeye araç giriş ve çıkışı yerin altından sağlanıyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Ilkbahar