Sur Yapı İlkbahar dubleks daireleri 60 ay 0 faizle satılıyor!

Dubleks daireleri için 60 aya kadar 0 faizle taksit imkanı sunulan Sur Yapı İlkbahar projesinden daire alan herkese bisiklet hediye ediliyor

Sur Yapı İlkbahar dubleks daireleri 60 ay 0 faizle satılıyor!

Sur Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın Sultanbeyli bölgesinde 250 milyon liralık yatırım bedeli ile inşa edilen İlkbahar projesinin 2018 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması ve sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 

Toplam 25 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Sur Yapı İlkbahar, 5 blok halinde yükseliyor. Projede büyüklükleri 51 metrekare ila 293 metrekare arasında farklılık gösteren 304 adet daire yer alıyor. 

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen Sur Yapı Sultanbeyli İlkbahar, iki etaptan meydana geliyor. Geniş peyzaj alanları bulunanprojenin inşaat alanı ise 57 bin 668 metrekare olarak hesaplanıyor. 

Sur Yapı İlkbahar Sultanbeyli projesinin ödeme kampanyasına göre; dubleks daireler için 60 aya kadar, diğer daire seçenekleri için ise 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı sağlanıyor. 

Yüzde 5'lik lansman indirimine ek olarak yüzde 10'luk bir indirimin daha uygulandığı Sultanbeyli ilk Bahar Sur Yapı projesinden daire satın alan herkese bisiklet hediye ediliyor. 

3.Köprü Gişeleri'ne komşu olan Sur Yapı İlkbahar Evleri; Çekmeköy'e 5 dakika, Ataşehir'e 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. Ayrıca yapımı devam eden Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltan otoyolun bağlantı yollarına ve Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de yakın mesafede. 

İlkbahar Sultanbeyli projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklardan bazıları şöyle; kiraz, elma, erik ve zeytin ağaçlarının yer aldığı bahçe alanları, uzun yürüyüş parkurları, su göletleri, hobi bahçeleri, sosyal tesisleri, spor alanları, çocuk parkları, kış bahçeleri, çardakları, kitap okuma ve dinlenme alanları... 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Ilkbahar