Sur Yapı, Ispartakule için ön talep topluyor

Sur Yapı, Ispartakule'de hayata geçireceği proje için ön talep toplamaya başladı. Ispartakule projesi 327 konuttan oluşacak.

Sur Yapı, Ispartakule için ön talep topluyor

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, Avrupa Yakası’nın yıldızı parlayan bölgesi Ispartakule’de yeni bir projeye başlıyor. Ön taleplerin toplanmaya başladığı projenin 57.000 m² inşaat alanı bulunuyor. 327 konutun bulunacağı proje, Küçükçekmece gölü manzarasına sahip ve lokasyonu ile de avantaj sağlıyor.

Avantajlı lokasyon
Gerçekleştirilmesi planlanan Kanal İstanbul projesine komşu konumda yer alacak olan Ispartakule projesi, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor.

Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje, 26 Ağustos’ta açılışı gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu’nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor. 3. havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje,  Atatürk Havalimanı’na da çok yakın… Esenler otogarının kapanması sonrasında hizmet vermeye başlayacak yeni cep otogarı da projenin çok yakınında inşa edilecek.

Ispartakule projesinin ön talep döneminde yatırımcılar öncelikli seçme fırsatını yakalayacak, bu dönemin avantajlı fiyatlarından da yararlanma fırsatına sahip olacak. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Ispartakule