Sur Yapı Koşuyolu!

Sur Yapı'nın Koşuyolu'nda hayata geçireceği yeni projesi merakla bekleniyor

Sur Yapı Koşuyolu!

Sur Yapı'nın Koşuyolu'nda hayata geçireceği yeni projesi merakla bekleniyor. Proje için ön talep toplayan Sur Yapı'nın Koşuyolu projesi İstanbul Karting Park'ın arsası üzerinde yükselecek. E-5 Koşuyolu girişinin yanında yükselen proje avantajlı bir konumda yer  alıyor. Sur Yapı Koşuyolu projesinde dairelerin yanı sıra, home ofis ve ticari üniteler de yer alacak. 

Sur Yapı Koşuyolu projesinde kameralı güvenlik, kapalı otopark ve güvenlik gibi donatıların yanı sıra bir çok zengin sosyal donatılar da olacak. Projenin daire özellileri ise henüz açıklanmadı. Merakla beklenen Sur Yapı Koşuyolu projesi 25 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselecek. 

Sur Yapı Koşuyolu fiyatlarının metrekare birim fiyatının 6 bin dolardan başlaması bekleniyor. Projede henüz ödeme seçenekleri açıklanmadı. Detaylı bilgi almak isteyenler ve avantajlı fiyatlardan daire sahibi olmak isteyenler için ön talep toplanmaya başlandı.

İstanbul Koşuyolu'nda hayata geçirilecek olan projede farklı konut tiplerinin yer alması bekleniyor. 25 katlı rezidans bloğundan oluşacak proje yatay olarak tasarlanan blokta home ofisler yer alacak. Daire sayısı, konut tipleri, sosyal donatılar ve teslim tarihinin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Sur yapı Koşuyolu iletişim bilgileri 
Adres : Acıbadem Mahallesi Dost Ozan Sokak Koşuyolu - Kadıköy - İstanbul 
Telefon numarası : 444 5 787 
Web adresi : www.suryapi.com.tr
E-posta adresi : suryapi@suryapi.com.tr

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Koşuyolu