Sur Yapı Lavender Sancaktepe fiyatları 290 bin TL’den başlıyor!

Tamamı peşin ya da banka kredili alımlarda indirim uygulanan Sur Yapı Lavender Sancaktepe fiyatları 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Sur Yapı Lavender Sancaktepe fiyatları 290 bin TL’den başlıyor!

Sur Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde hayata geçirilen Lavender projesinin 2018 yılının Kasım ayında tamamlanması ve teslim edilmesi hedefleniyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde birbirinden farklı daire seçeneklerine yer verilen Sur Yapı Lavender Sancaktepe’de dairelerin büyüklüğü 45 metrekareden başlıyor ve 195 metrekareye kadar değişiyor.

Sur Yapı Lavender Sancaktepe daire fiyatları minimum 290 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden peşin ya da banka kredili alım yapıldığında yüzde 10 indirim uygulanıyor. Bunun yanı sıra yüzde 10’luk lansman indirimi de yapılıyor.

Dairelerin yanı sıra alışveriş caddesine de yer verilen Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde süs havuzları, kafe ve restaurantlar, çocuk oyun alanları, spor sahaları, geniş peyzaj alanları ve daha bir çok sosyal aktivite alanı mevcut.

Hızla değişen ve gelişen bir lokasyonda hayat bulan Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesi; Çekmeköy-Sancaktepe metrosuna, TEM'e, Kuzey Marmara Otoyulu'na, hızlı tren hattına ve 3. Köprü Paşaköy gişelerine de komşu konumda.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Lavender Sancaktepe