Sur Yapı Lavender Sancaktepe'de yükseliyor

Lavanta bahçeleri, göletleri, geniş meydanları ve gösterişli mimarisi ile Sur Yapı Lavender Sancaktepe'de yükseliyor

Sur Yapı Lavender Sancaktepe'de yükseliyor

Lavanta bahçeleri, göletleri, geniş meydanları ve gösterişli mimarisi ile Sur Yapı Lavender Sancaktepe'de yükseliyor. 550 milyon TL yatırım değerine sahip olan proje 43 dönüm arsa alanı üzerinde kuruluyor. Göl, bahçe ve teras adında üç farklı konseptte yer alan blokları ile 535 konut ve cadde mağazalarına yer veriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinden meydana gelen projede 29 farklı daire tipi bulunuyor. 

TEM Otoyolu'na yakın bir konumda yükselen Lavender Sancaktepe projesi, üçüncü köprü, hızlı tren, metro gibi büyük kamu yatırımlarına yakın bir yerde konumlanıyor. Lansmana özel yüzde 10 artı yüzde 10 tamamı peşin veya peşin artı banka kredisi indirimi ile 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede aynı zamanda lansmana özel ilk 100 ev için 60 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuluyor. 

Sur Yapı Lavender Sancaktepe'de yükseliyor

Üç farklı blok tipine sahip projede gölet kıyısında yer alan az katlı yalı tipi daireler ön plana çıkıyor. Göletler etrafında konumlanmış 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen sınırlı sayıdaki az katlı göl blokları her katta bulunan iki dairesi ile müstakil bir yalı dairesi gibi hazırlandı. Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde geniş aileler için tasarlanan göl bloklarında göl üzerinde uzanan büyük balkonlar tasarlandı. 

Projenin konut sahiplerine sunduğı sosyal imkanlar arasında; Yürüyüş parkurları, piknik alanları, açık yüzme havuzu, iki kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, amfi sahneleri, açık spor alanları, avlu bahçeleri, çardakları, Lavender kafesi, fitness alanı, saunası, hamamı, pilates odası, yoga salonu, hobi alanları ve yarı olimpik açık yüzme havuz bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Lavender Sancaktepe