Sur Yapı Marka Bursa!

Bursa Nilüfer'de yükselen Sur Yapı imzalı Marka Rezidans ve AVM, 1.3 milyar TL yatırımla inşa ediliyor

Sur Yapı Marka Bursa!

Sur Yapı tarafından Bursa ilinin Nilüfer bölgesinde hayata geçirilen Marka Rezidans ve AVM'nin 2017 yılının Ağustos ayında teslimlerinin başlaması planlanıyor. Uludağ manzarasına hakim dairelerin yer aldığı proje, bu özelliği ile ön plana çıkıyor. 

1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, dubleks ve loft olmak üzere toplam 316 adet balkonlu daireden meydana gelen Sur Yapı Marka Bursa;  biri 27 katlı ve diğeri 22 katlı iki kulesi ile 14 katlı bir home ofis bloğu olmak üzere üç blok halinde yükseliyor. 

1.3 milyar TL'lik yatırım bedeli ile hayat bulan Sur Yapı Marka Bursa'nın alışveriş ve yaşam merkezi bölümünde 220 adet mağazaya yer veriliyor. Projedeki 4 katlı alışveriş merkezi rezidans kulelerinin alt kısmında bulunuyor. 

Toplam inşaat alanı 220 bin metrekare olan Marka Rezidans Nilüfer'in kiralanabilir alanı ise 65 bin metrekare. Projede yer verilen home ofislerin büyüklüğü 64 metrekare ila 192 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerin büyüklüğü ise 134 metrekare ila 289 metrekare arasında. 

Marka Rezidans ve AVM Bursa hakkında açıklama yapan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; 

“Türkiye ekonomisinin en önemli lokomotiflerinden biri olan Bursa’mızda bir projeye başlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Nilüfer’de Bursa’nın en prestijli rezidans ve alışveriş merkezi projesini başlattık. Merkezi lokasyonu, sosyal tesisleri, dağ manzarası ve alışveriş merkezinin yer aldığı proje Bursalıların yeni yaşam merkezi olacak ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ile de kısa sürede en gözde buluşma yerleri arasındaki yerini alacak. Farklılık oluşturacak ve bölgeye değer katacak olan Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM projesinin sadece Bursa’da değil Marmara Bölgesi’nde de bir çekim noktası haline geleceğine inanıyoruz. Çevre illerden ve Körfez ülkelerinden yoğun talep alacağını düşünüyoruz. Bursa gibi güzel bir şehre bizi getirdikleri ve bu bölgede yatırım yapmamıza vesile oldukları için sizlerin huzurunda Ekart Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Necip Şahin ve Ekart Tekstil Genel Müdürü Mustafa Şahin’e tekrar teşekkür ederim.” dedi. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM