Sur Yapı Marka projesinin yeni bloğu satışta! 317 bin TL’ye!

650 milyon dolar yatırım bedeli ile inşa edilen Sur Yapı Marka projesinin yeni bloğundaki home ofis ve rezidans daireler 317 bin TL’den satışa sunuldu

Sur Yapı Marka projesinin yeni bloğu satışta! 317 bin TL’ye!

Marka Rezidans ve AVM, Sur Yapı tarafından 650 milyon dolar yatırım bedeli ile Bursa Nilüfer’de inşa ediliyor. Karma yaşam alanı olarak tasarlanan projede rezidans daireler, home ofisler ve alışveriş merkezi bulunuyor.

Kale Caddesi ve Mihraplı Caddesi’nin bağlantı noktasında yükselen Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 373 adet rezidans daire ve home ofis ile 250 adet mağazadan meydana geliyor. Projede 27 ve 22 katlı iki kulesi ve 14 katlı bir home ofis bloğu bulunuyor.

Uludağ manzaralı ve balkonlu 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, dubleks ve loft tipinde daire seçenekleri sunulan Sur Yapı Marka Rezidans Bursa’nın toplam inşaat alanı 230 bin metrekare olarak hesaplanıyor. 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanı bulunan projede alışveriş merkezi kulelerin alt kısmında yer alıyor.

Teslimleri 2017 yılında başlayacak olan Sur Yapı Marka projesinin satışa sunulan yeni bloğu 170 adet rezidans daire ile home ofisten meydana geliyor. Uludağ manzarasına hakim yeni blokta home ofis ve rezidans dairelerin fiyatı minimum 317 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Nilüfer Sur Yapı Marka Rezidans’ın satışa sunulan yeni bloğu için yüzde 10’luk bir lansman indirimi yapılıyor. Tamamı peşin alımlarda ise yüzde 10 + yüzde 10’lük indirim fırsatı sunuluyor. Yeni blokta yalnızca 1+1 ve 2+1 tipinde rezidans ve home ofis daireler yer alıyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM