Sur Yapı Marka Rezidans yükselmeye devam ediyor

Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi hızla yükselmeye devam ediyor

Sur Yapı Marka Rezidans yükselmeye devam ediyor

Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi hızla yükselmeye devam ediyor. Gördüğü yoğun talep üzerine, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen ek yatırım ile 650 milyon TL yatırım büyüklüğüne ulaşan Marka Rezidans ve AVM, 373 lüks rezidans daire, home ofisler ve alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazadan oluşuyor. 

Proje tamamlandığında 3 bin kişiye istihdam 

Bursa Nilüfer'de yer alan Marka Rezidans ve AVM'de teslimler 2017 yılında gerçekleşecek. Proje bittiğinde 3000 kişiye istihdam sağlanması planlanıyor. Mart ayında alışveriş merkezi, Ağustos 2017'de ise rezidansların teslimlerine başlanacak. Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi'nin örnek daireleri ziyaretçilere açıldı. Projede 2+1 daireler 145 metrekare, 3+1 daireler ise 190 metrekare büyüklüklere sahip. 

Modern çizgilerle dekore edilmiş örnek daireler

Geniş ve ferah örnek daireleri ile dikkat çeken Sur Yapı Marka Rezidans dairelerinde sadelik ve rahatlık ön planda yer alıyor. Modern ve yalın çizgiler ile dekore edilen dairelerin salonlarında ağırlıklı olarak gri, kahverengi ve beyaz renkler bulunuyor. Rahat mobilyalarla dekore edilen dairelerde şık aksesuarlara yer veriliyor. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu mutfakların dizaynında ise konfor ön plana çıkıyor. Son teknolojiye uygun cihazlarla donatılan dairelere yerleştirilen renkli ekranlı touch paneller sayesinde çeşitli rezidans hizmetlerinin yer alacağı concierge hizmetlerinden faydalanmak mümkün oluyor.

 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM