Sur Yapı Marka’da satışlar tüm hızıyla sürüyor

Sur Yapı tarafından Bursa Nilüfer’de inşaatına başlanan Marka Rezidans ve AVM’nin satışları tüm hızıyla sürüyor.

Sur Yapı Marka’da satışlar tüm hızıyla sürüyor

Bursa Nilüfer’de Sur Yapı imzasıyla inşa edilen Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi projesine ilgi yağıyor. Toplamda 3 bloktan oluşan Marka Rezidans’ta Kasım 2014’ten günümüze dek yüzde 50’lik satış oranına ulaşıldı.

Bursa’ya dev konut yatırımı: Sur Yapı Marka Rezidans
Yaptığı açıklama ile Bursa ilinde hayata geçirilen Marka Rezidans projesine gösterilen ilgiden memnuniyet duyduklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, proje bünyesinde hayata geçirilecek AVM’nin 75 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla Bursa’nın bir numarası olacağını söyledi.  Elmas:

Sur Yapı Marka’da satışlar tüm hızıyla sürüyor

“Gerek Alışveriş Merkezine gelen ulusal ve uluslararası markaların yüksek kiralama talepleri gerekse başarılı konut satışları Bursa’ya olan inancımızı pekiştirdi ve ne kadar doğru bir yatırım kararı verdiğimizi gösterdi.” İfadelerini kullandı.

600 milyon dolarlık dev yatırım
600 milyon dolarlık yatırım olarak hayata geçirilen Sur Yapı Marka, ulaşım akslarına oldukça yakın bir mesafede konumlanıyor. Uludağ Manzaralı daireler içeren Marka, 26 ve 21 katlı iki konut bloku ve 14 katlı homme Office blokundan oluşuyuor. Proje tamamlandığında 3 bin kişiye istihdam sağlaması bekleniyor.

Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi’nin örnek daireleri de ziyarete açılmış durumda. 2+1 145 metrekare ve 3+1 190 metrekareden oluşan iki farklı örnek daireyi ziyaretçilerle buluşturan Sur yapı, bu örnek dairelerde lüks, sadelik ve rahatlık gibi temaları ön plana çıkartmayı hedefledi.

Projede ayrıca 220 mağazadan oluşan MARKA AVM de, lüks mağazaları ilk ke Bursalı müşterilerin ayağına getirmeyi hedefliyor.

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: sur yapı marka