Sur Yapı Mirage Residence fiyat listesi ve ödeme planı!

2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilen Sur Yapı Mirage Residence'ta fiyatlar minimum 679 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı Mirage Residence fiyat listesi ve ödeme planı!

Mirage Residence, İstanbul Avrupa Yakası'nın yapılan yatırımlarla her geçen gün gelişmeye devam eden semti Güneşli'de yükseliyor. Sur Yapı tarafından inşa edilen proje, 342 adet lüks rezidans daire ile 60 adet mağazadan meydana geliyor. 

3 blok halinde hayat bulan Sur Yapı Mirage Residence'ın bloklarının altında bulvar konseptinde alışveriş mağazaları yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçeneklerine yer verilen projede dairelerin büyüklükleri 58 metrekare ila 234 metrekare arasında değişiyor. 

Koku bahçeleri, asmalı geçitler, yansıma havuzları, asma bahçeleri bulunan Sur Yapı Mirage Residence'ın sunduğu sosyal donatılar içerisinde; açık hava fitness alanı, yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol sahaları ve daha birçok aktivite alanı mevcut. 

Mahmutbey-Yeşilköy bağlantı yolu üzerinde konumlanan Sur Yapı Mirage Residence; metro durağına, Doğa Koleji'ne, Wyndham Hotel'e, Hilton Otel'e, Sur Yapı Corridor projesine, Starcity Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Kuyumcu Kent'e de yakın mesafede.  

Sur Yapı Mirage Residence fiyat listesi ve ödeme planı! 

Güneşli Miraga Residence'ta 2+1 dairelerin fiyatı 679 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatı 1 milyon 172 bin TL'den ve 4+1 dairelerin fiyatı ise 1 milyon 599 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Örnek ödeme planına göre; 

679 bin TL tutarındaki bir daire için; 169 bin 750 TL'lik peşinat veriliyor. 2017 yılının Eylül ayında 169 bin 750 TL'lik bir ara ödeme yapılıyor. Kalan tutar için 48 aya kadar 0 faizle taksit yapıldığında ise taksitler 2 bin 829 TL'den başlıyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Mirage Residence