Sur Yapı Mirage'da Cadde Mağazaları satışa çıkıyor

Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans'ta yer alan mağazaları açık arttırma usulü ile satışa çıkarıyor

Sur Yapı Mirage'da Cadde Mağazaları satışa çıkıyor

Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans'ta yer alan mağazaları açık arttırma usulü ile satışa çıkarıyor. Açık artırma, 29 Mayıs 2016 Pazar günü saat 14:00'da Mirage Rezidans satış ofisi karşısına kurulacak olan çadırda gerçekleşecek. 

229 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Sur Şirketler Grubu bünyesindeki Sur Yapı'nın Güneşli'de hayata geçirdiği Mirage Rezidans'ın cadde mağazaları açık artırma ile satışa çıkıyor. Eskidji uzmanlığı ile 29 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek açık artırmada Mirage Rezidans Cadde mağazaları 229 bin TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. 36 ay vade farksız ödeme seçenekleri ile satışa sunulacak olan Mirage Cadde mağazaları, bölgenin en gözde ticari merkezi olacak. 

Benzersiz lokasyon

Avrupa Yakası'nın markalı konut projeleri ile beş yıldızlı otellerle en hızlı gelişen bölgesi Güneşli Basın Ekspres'te yer alan Mirage Rezidans'ta lokasyon, sosyal donatılar, rezidans hizmetlerinin yanı sıra dükkan, kafe ve restoranlardan oluşan bir alışveriş cadde bulunuyor.

Sur Yapı Mirage Rezidans nerede? 

Avantajlı bir lokasyona sahip olan Güneşli Mirage Rezidans, Atatürk Havalimanı'nın yanında, TEM Otoyolu ile E-5 Otoyolu arasında ve Kanal İstanbul projesinin yakınında yer alıyor. Metro, metrobüs gibi toplu taşıma ağlarının da yakınında yer alan Sur Yapı Mirage Rezidans, bu sene tamamlanması planlanan Kabataş-Mahmutbey metrosunun Kirazlı istasyonuna komşu konunda ve hayata geçirilecek olan Ataköy-İkitelli raylı sisteminin yanında yer alıyor. Projenin yakın çevresinde ise inşası tamamlanmış ve devam eden markalı konut ve ofis projeleri bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Mirage Rezidans