Sur Yapı projeleriyle Cityscape'de

Sur Yapı, Güneşli Mirage Rezidans, Ümraniye Exen İstanbul, Bursa Marka Rezidans ve AVM projeleri ile Cityscape Turkey Fuarı'na katılım kararı aldı

Sur Yapı projeleriyle Cityscape'de

Sur Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Sur Yapı, Cityscape Turkey Fuarı'nda Mirage Rezidans, Exen İstanbul, Marka Rezidans ve AVM projelerini tanıtacak. Fuar kapsamında Sur Yapı, tüm katılımcılara yüzde 10 indirim ve tamamı peşin ödemelerde ise artı yüzde 10'luk indirim imkanı daha sunacak

Sur Yapı dünyanın 4 kıtasına satış yapıyor
Sur Yapı'nın dünyanın 4 kıtasında 19 ülkeye satış yaptıklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Türkiye'nin güvenli bir liman olma özelliğini koruduğunu söyledi. Elmas, bu yıl İran'dan Türkiye'ye yönelimin artacağını ve özellikle mega proje inşaatlarının yabancı yatırımcıların ilgisini çekmeyi sürdürdüğünü vurgulayarak:

"Bu durumun da yabancı yatırımcının ilgisini artıracağını düşünüyorum. Yabancıya satışın döviz kazandırıcı hizmetler alanına alınması, tapu harcında ve damga vergisinde kolaylık sağlanmasıyla yatırımların daha da artacağına inanıyorum. Birçok medeniyete ev sahipliği yapan ülkemize yatırımların artmasını ümit ediyorum..." ifadelerini kullandı.

 

Sur Yapı projeleriyle Cityscape'te

 

Sur Yapı'dan 2016'da 6 yeni proje hedefi
2016 yılı içinde Sur Yapı'nın büyüme yılı olacağını da belirten Altan Elmas, Nisan 2016'ya kadar 2.2 milyarlık projelerde 1.844 konut ve ofis projesinin satış, lansman ve inşa sürecine başlamayı planladıklarını vurguladı. Elmas:

"İkisi Sancaktepe’de olmak üzere Topkapı, Koşuyolu, Ümraniye ve Sultanbeyli’de 6 yeni projeye başlayacağız. Sur Yapı prestiji, kalitesi ve güvencesiyle yüzde 100 kazanç sağlayan yatırımcılar yeni projelerle kazanmaya devam edecek" dedi. 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı