Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL’den başlıyor

İstanbul Ümraniye’de yükselen Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor

Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL’den başlıyor

2019 yılının Nisan ayında teslimleri başlayacak olan Şehir Konakları, Sur Yapı imzası ile İstanbul Anadolu Yakası’nın Ümraniye ilçesinde yükseliyor. Konut ağırlıklı olan projede 1+1’den 4+1’e kadar seçenekler bulunuyor.

Sur Yapı Şehir Konakları’nda daire fiyatları minimum 394 bin TL’den başlıyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire alındığında yüzde 10 indirim yapılıyor. Ayrıca lansman dönemine özel yüzde 10’luk bir indirim daha yapılıyor.

Detayları önümüzdeki günlerde netleşecek olan Şehir Konakları Ümraniye’de dairelerin alanı 60 metrekare ila 269 metrekare arasında değişiyor. Proje, 21 bin 698 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

Metro durağı ile Metrogarden Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne yürüme mesafesinde olan Ümraniye Şehir Konakları’nın sosyal donatıları içerisinde; açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness center, sauna, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, otopark alanı ve güvenlik hizmeti yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Şehir Konakları