Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Sur Yapı Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL'den başlıyor. Ümraniye'de hayata geçirilen proje 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dublekslerinden oluşan 208 adet daire yer alıyor. 

200 milyon YL yatırım değeri ile 13 dönüm arazi üzerine inşa edilen Sur Yapı Şehir Konakları projesi, 2 adet 5 katlı bahçe konakları, 9 katlı 3 blok şeklinde teras konakları ve 14 katlı rezidans bloğundan oluşuyor. Bloklar, birbirinin görüş alanına girmemesine dikkat edilerek tasarlandı. 

Şehir Konakları sosyal alanda da benzersiz olanaklar sunuyor. Spor alanları, zemin oyunları, tek pota basket sahası, masa tenisi hem günün yorgunluğunu atmak hem de keyifli zaman geçirmek için site sakinlerine sunuluyor. Buna ek olarak, kapalı havuz, kadın ve erkek giyinme odaları, sauna, kafe, çim teras alanları, amfi oturma alanları, macera parkı, açık hava şömine alanı da Şehir Konaklarını cazip kılan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Düz bir arsa alanında yükselecek Şehir Konakları, etrafını saran tek yönlü bir ring yoluna sahip ve bu sayede site içerisine araçla giriş yapılamıyor. Bu sitede yaşamayı tercih edenler alışverişe gitmek için otomobillerini otoparktan çıkarmak zorunda dahi kalmıyor. Yalnızca yürüme mesafesindeki Metrogarden AVM, Şehir Konakları sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermek için bekliyor.

Sur Yapı Şehir Konakları nerede? 

Şehir Konakları konut projesi, Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı üzerindeki istasyona yalnızca 600 metre uzaklıkta yer alıyor. Metrobüs ve otobüs hatlarıyla kesişen bu istasyon, Marmaray bağlantısıyla da projeyi toplu ulaşımın merkezine taşıyor.

Metrogarden AVM ile yeni yapılan Üsküdar – Çekmeköy – Sancaktepe metro hattının Necip Fazıl durağına 600 metre mesafede bulunan Şehir Konakları’na yakın konumda olan çevreyolu ile de üç köprüye kolayca ulaşabilmek mümkün. 

Şehir Konakları fiyatları 394 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanan projede tamamı peşin ödemelerde yüzde 10+ yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ayrıca 15 Ekim tarihine kadar devam edecek olan kampanya kapsamında Şehir Konakları projesinde 60 ay, 0,42 vade imkanı ve 120 ay sabit taksit 0,70 vade ile ev sahibi olunabiliyor. 

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Şehir Konakları