Sur Yapı sezonu 'Mutlu Evler Türkiye' kampanyasıyla açtı

Sur Yapı, İstanbul ve Bursa'daki 11 proesinde yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Mutlu Evler Türkiye ismini taşıyan kampanyada yatırımcıya 600 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunulacak

Sur Yapı sezonu 'Mutlu Evler Türkiye' kampanyasıyla açtı

Sur Yapı sezonu, yeni projesi Mutlu Evler Türkiye kampanyası ile açtı. Kampanya kapsamında yatırımcıya 600 TL'den başlayan taksit imkanının yanı sıra 120 vadeye uzanan fırsatlar hazırlandı. 

Sur Yapı'dan yeni kampanya: Mutlu Evler Türkiye

Sur Yapı Mutlu Evler Türkiye kampanyasını kamuoyuna tanıttı. Ümraniye’de Şehir Konakları, Sancaktepe’de Lavender ve Muhit, Maltepe’de Yeşilmavi, Koşuyolu’nda Excellence, Kağıthane’de Tempo City, Ispartakule’de Bahçeyaka, Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri ve İlkbahar, Topkapı’da Topkapı Evleri ve Bursa’da Marka Rezidans projelerini kapsayacak kampanya kapsamında 600 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma imkanı tanınacak. 120 aya kadar vade imkanı sunulan kampanyada ayrıca, 60 aya 0 faiz seçeneği de sunulacak. 

Teslime kadar 600 TL'den başlayan taksitler

2017 yılı içinde çok sayıda kampanya ile vatandaşları ev sahibi yapmayı sürdüren Sur Yapı Mutlu Evler Türkiye kampanyasından yararlanmak isteyenlere teslime süresine kadar 600 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma şansı sunacak. 120 ay vade imkanı da hazırlayan Sur yapı, liste fiyatı üzerinden de yüzde 10'luk indirim hazırlıyor.120 ay vadeye yüzde 0.55 faiz ve teslime kadar 600 TL'lik taksitlerin ardından ise kalan tutar beş vade ile farksız ödenerek kapatılabilecek. Kampanyada, taksit sayılarını azaltmak isteyenlere ise 60 aya 0 faiz seçeneği sunulacak. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10+yüzde 15'lik bir indirim sunulacak. 

Sur Yapı son çeyreğe güçlü bir kampanya ile giriyor

İstanbul'un 7 farklı ilçesinde ve Bursa'da bulunan ve farklı gelir gruplarına yönelik olarak geliştirilen 11 farklı projede geçerli olacak kampanyanın her bütçeye uygunluk arz ettiğini söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Emas, 2017 yılı kampanyalarına ilgi gösterenlere teşekkür etti. Elmas, 2017'nin son çeyreğine güçlü bir kampanya ile girdiklerini belirterek:  "Mutlu Evler Türkiye’yi hazırlarken yılın iddialı kampanyası hedefiyle yola çıktık. 11 projemizde 300 konutla sınırlı olacak kampanyamızda geniş kitleleri lüks konut sahibi yapmayı amaçlıyoruz. Yılbaşından bu yana hem projelerimize hem de kampanyalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sur Yapı olarak hareketli, büyük fırsatlar sunan ve topluma pozitif mesajlar veren cazip kampanyalar yapıyoruz.  Bu kampanya ile daha geniş kitleleri ev sahibi yapmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

Küçük taksitler, 120 ay vade ve Mutlu Evler Türkiye

Sur Yapı kampanyasının yatırımcılara küçük taksitlerle lüks konutlara sahip olma olanağı sunduğunu ve yatırımcının evlerini teslim almasının ardından kira öder gibi taksitlerini tamamlama şansı tanıdıklarını belirten Altan Elmas: "Bu kampanyamızda konut alıcıları evlerini teslim alana kadar çok küçük taksitler ödüyorlar. Teslime kadar Sur Yapı olarak taksitlerin bir kısmını biz karşılıyoruz.  120 ayda 0,55 vade oranıyla örneğin 323 bin TL lik bir ev için 10 yılın sonunda sadece 24 bin TL fazladan ödeme yapmış olacaklar. Böylece bugün 323 bin TL’ye aldığı konutun 10 yıl sonundaki toplam maliyeti 347.319 TL olmuş olacak" dedi. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Sur Yapı Bursa