Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı

Sur Yapı, Şubat ayına kampanya ile giriyor. Mirage Rezidans ve İlkbahar projelerinde geçerli olacak kampanya, peşinat tutarına yüzde 15 indirim ve 60 ay vade farksız ödeme olanağı sunuyor

Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı

Şubat ayına özel bir kampanya hazırlayan Sur Yapı, Mirage Rezidans ve İlkbahar projelerinden konut almak isteyen yatırımcıya peşinat tutarına yüzde 15'lik indirim ve 60 ay vade farksız ödeme olanağı ile destek olmaya hazırlanıyor. Firma ayrıca tamamı peşin ödemelerde de yüzde 10+10 indirim imkanı sunuyor.

Sur Yapı Şubat kampanyası hazır
Sur Yapı Şubat ayının tamamında geçerli olacak kampanya kapsamında Güneşli'de yer alan Mirage Rezidans ve Sultanbeyli'de yükselen İlkbahar Projelerine yatırım yapmak isteyen yatırımcıya destek sunmaya hazırlanıyor. Firma peşinatta yüzde 15 indirim desteğine ek olarak 60 aya varan vade farksız ödeme seçeneği sunuyor.

Kampanya kapsamında Mirage Rezidans ve İlkbahar projelerinden tamamı peşin  ve peşint+banka kredili ödeme yapacak yatırımcılara yüzde 10+10'luk bir indirim sunuluyor.

Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı

Yüzde 15 peşinat indirimi + 60 ay vade farksız ödeme planı
Kampanya ile Mirage Güneşli projesinde 1 milyon 172 bin TL değerinde 3+1 tipinde daire satın alan bir yatırımcı, toplam satış bedelinin yüzde 35'i olan 410 bin TL'yi peşin ödemek yerine 348 bin TL ödeyecek. Böylece yüzde 15 indirim kapsamında 61.500 TL'lik indirimden yararlanmış olacak. Yatırımcı buna ek olarak 60 ay boyunca vade farksız biçimde aylık 6.800 TL'lik taksitlerle ödemesini yapabilecek. Söz konusu daire peşin alım durumunda da 949 bin TL ye satın alınabilecek. 

Aynı kampanya kapsamında Sultanbeyli İlkbahar projesinde 660 bin TL'lik bir daire peşin ödeme halinde 535 bin TL'ye satışa sunuluyor. Projeden ev satın almak için geçerli bir diğer seçeneğe göre toplam satış bedelinin yüzde 35'lik peşinatı olan 231 bin TL yerine 196 bin TL ödenebiliyor ve böylece 35 bin TL'lik bir destekten faydalanılabiliyor. Yatırımcı aylı 3.850 TL'lik taksitlerle de 60 aya uzanan bir ödeme seçeneğine sahip olabiliyor. 

"Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı" Başlıklı Haberin Galerisi

Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı

Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı

Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı

Sur Yapı Şubat kampanyasını hazırladı

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Mirage Rezidans