Sur Yapı Sultanbeyli'ye yatırımı sürdürüyor

Nisan 2014'ten beri Sultanbeyli bölgesine 600 milyon TL'nin üzerinde yatırım yapan Sur Yapı, yeni projesi Gölbahçe Evleri için de hazırlıklarını tamamladı

Sur Yapı Sultanbeyli'ye yatırımı sürdürüyor

Sur Yapı, Nisan 2014'ten bugüne dek 600 milyon TL'nin üzerinde yatırım yaptığı Sultanbeyli bölgesinde hayata geçireceği yeni yatırım Gölbahçe Evleri için hazırlıklarını tamamladı. 21 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilecek olan proje 150 milyon TL'ye mal olacak ve 7 bin metrekarelik göl ve bahçe alanına sahip olacak. 

Sur Yapı, Sultanbeyli'ye değer sunmayı sürdürüyor
Sultanbeyli Gölbahçe Evleri hakkında bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Sur Yapı'nın bölgeye önemli değerler sunmaya devam ettiğini belirterek: "Bölgeyi sürekli üzerine değer koyan bir pazar haline getirdik. 3. Köprünün tamamlanması, kuzey Marmara yolunun devreye girmesi ile bu bölgenin değerinin daha da artacağını düşünüyoruz" ifadelerini kullandı. 

Sur Yapı Sultanbeyli'ye yatırımı sürdürüyor

Gölbahçe Evleri
Toplam 6 blok üzerinde 227 adet konut içerecek olan Gölbahçe Evleri özellikle çocuklu ve büyük aileler için tasarlandı. Projede geniş teraslara sahip dublex dairelerin yanı sıra farklı metrekarelerde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer verilecek.Gölbahçe Evleri 100 dönümlük üniversite alanının hemen yanında, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yükselecek.

Gölbahçe Evleri 275.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Lansman dönemine özel 1+1 tipi daire fiyatına 2+1 tipi dairelere sahip olunabilecek.  275.000 TL'den başlayan fiyatlarla satışın devam ettiği projede 60 ay vade farksız ödeme fırsatları da sunulacak. Ödemeler tamamı peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde de yüzde 10 lansman indirimine ek olarak yüzde 10 indirim daha sunulacak. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: gölbahçe evleri