Sur Yapı Vitrin ödeme planı!

Sur Yapı Vitrin ödeme planı kapsamında 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme yapılıyor

Sur Yapı Vitrin ödeme planı!

Sur Yapı Vitrin 239 adet daireden meydana geliyor. Sur Yapı Vitrin projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşuyor. Sur Yapı Vitrin teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. 4 konut bloğu ve 1 ticari bloktan meydana gelen Sur Yapı Vitrin Evleri büyüklükleri 52 metrekare ile 407 metrekare arasında değişiyor.

45 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Sur Yapı Vitrin özellikleriyle dikkat çekiyor. Sur Yapı Vitrin Evleri’nden konut sahibi olanlar su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, fitness salonu, stüdyo, soyunma odaları, sauna ve yüzme havuzu gibi sosyal imkanlardan faydalanabiliyor.

Sur Yapı Vitrin projesi ödemeleri kapsamında isteyenler banka kredisi kullanırken, isteyenler firma bünyesinde yer alan ödeme planından yararlanabiliyor. Sur Yapı Vitrin projesi ödemeleri kapsamında yüzde 50 peşinat verildikten sonra geri kalan konut tutarı 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Sur Yapı Vitrin nerede?
Sur Yapı Vitrin adres bilgileri: Yunus Emre Mahallesi 1626 Sokak Sultangazi /İstanbul

Sur Yapı Vitrin iletişim bilgileri
Telefon numarası: 444 5 787
Web: http://www.suryapivitrin.com.tr/

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı