Sur Yapı Vitrin Sultangazi fiyat listesi

Sur Yapı Vitrin Sultangazi fiyat listesi ve ödeme detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz

Sur Yapı Vitrin Sultangazi fiyat listesi

Sur Yapı Vitrin Sultangazi'de 120 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Sur Yapı Vitrin Sultangazi projesi 250 adet konuttan meydana geliyor. Sur Yapı Vitrin Sultangazi'de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor. Sur Yapı Sultangazi satılık daire büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor. Sur Yapı Sultangazi konut büyüklükleri şöyle:

50-76 metrekare 1+1,
71-207 metrekare 2+1,
141-253 metrekare 3+1,
200 metrekare 4+1.

Sur Yapı Vitrin Sultangazi satılık daire sahiplerine yüzme havuzu, güvenlik, otopark, fitness center, spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, sauna yer alıyor.

Sur Yapı Vitrin Sultangazi fiyat listesi
Sur Yapı Vitrin projesinde ise 3+1 693 Bin TL'lik bir ev için toplam satış bedelinin yüzde 50'si olan 346 Bin 500 TL peşinat ödeyen tüketici ödediği peşinat üzerinden yüzde 15 indirim kapsamında 51 Bin 975 TL Sur Yapı konut desteği almış oluyor.

Böylece müşteri hem ödediği peşinatı artırarak indirim tutarını artırabiliyor, hem de ödeyeceği peşinatı kendisi belirliyor. Ayrıca 36 ay boyunca tüketici parasını konut edinme hesabında biriktirip 36. aydaki Sur Yapı'ya olan ara ödemesini yaparken, devletin sunduğu konut edinme desteğinden de faydalanabilecek.

Sur Yapı Vitrin Sultangazi nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Sur Yapı Vitrin Sultangazi'de konumlandırılıyor.

Sur Yapı Vitrin Sultangazi adres bilgileri: Yunus Emre Mahallesi 16626 Sok. Sultangazi/İstanbul

Sur Yapı Vitrin Sultangazi nasıl gidilir?
TEM- Maslak Yönünden Geliş: Gaziosmanpaşa – Alibeyköy sapağından girin ve yolu sağa doğru takip edin. Gaziosmanpaşa Belediyesi önündeki göbekten yukarı doğru devam edin ve ikinci sola dönün. Daha sonra da tabelaları takip edin.

Atatürk Havalimanı- Mahmutbey Yönünden Geliş: Gaziosmanpaşa – Alibeyköy sapağından girin ve ikinci sağda bulunan Çevreyolu-Sultangazi sapağından sağa dönün. 500 metre ilerleyip kavşaktan sola dönün. Tabelaları takip ederseniz satış ofisine ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Vitrin Sultangazi iletişim bilgileri
444 5 787

Firma Bilgisi: Sur Yapı