Sur Yapı'dan 2018'in fırsat kampanyası

Sur Yapı İstanbul ve Bursa'daki toplam 12 projesinde özel bir kampanyaya başladı. Kampanya, 30 Nisan tarihine kadar geçerli olacak...

Sur Yapı'dan 2018'in fırsat kampanyası

Sur Yapı, İstanbul'un 9 ilçesi ve Bursa'da yer alan 12 projesinde 2018 yılının fırsat kampanyasının başladığını duyurdu. Koşuyolu Excellence, Topkapı Evleri, Kağıthane Tempo City, Maltepe Yeşilmavi, Ümraniye Şehir Konakları, Sancaktepe Muhit ve Levander,  Ispartakule Bahçeyaka, Bahçekent Semt Bahçekent, Sultanbeyli  Gölbahçe Evleri ve İlkbahar projelerini kapsayan kampanyaya ayrıca Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hayata geçirilen Marka Rezidans da dahil olacak. Kampanya 30 Nisan tarihine kadar geçerli olacak. 

Sur Yapı projelerinde peşin fiyatına vadeli satış olanağı

Sur Yapı tarafından başlatılan ve İstanbul ile Bursa'da toplam 12 projeyi kapsayan kampanya kapsamında, konut alıcılarına peşin fiyatına vadeli satış imkanı sunulacak. Yüzde 35'lik peşinatın ardından altıncı ayda yüzde 15, 12, 24 ve 36'ıncı aylarda ise yüzde 7 vade farksuz Sur Yapı bünyesinde ödeme alınan kampanyada kalan tutar da yine firma tarafından 48 ay sabit vade farksız taksitlere bölünüyor.

Konut alıcısına son çağrı: Fiyat artışından önce harekete geçin

İnşaat maliyetlerinin henüz fiyatlara yansımadığı bir dönemde geliştirilen Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası'nın konut almak isteyenlere cazip olanaklar sunduğunu söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Maliyetlerde ortalama yüzde 22’lik bir artış yaşandı. Ancak sektör henüz bunu satış fiyatlarına yansıtamadı. Bu kampanyayı düzenleyerek konut almak için en uygun zamandan konut alıcılarının yararlanmasını istedik” şeklinde konuştu. Bahar dönemiyle birlikte canlanması beklenen konut piyasasının fırsatlarına erkenden dahil olanların hep avantajlı çıktığını, bu canlılığın zirve yaptığı aylara ulaşıldığında da fiyatların yukarı yönlü hareket etme eğlimi taşıdığını da dile getiren Elmas:"Sur Yapı olarak biz ilk olmak ve avantajlarımızdan konut alıcılarını yararlandırmak istedik. Bu kapsamda da konut alıcıları için seçkin lokasyonlarda peşin fiyatına vadeli konut satın alma imkanı sunan ‘‘Nesiller Boyu Yatırım’’ kampanyamızı başlattık. Gayrimenkul doğru lokasyonda,  doğru fiyatla ve vade fırsatı ile alındığında sadece bugün için değil, nesiller boyu yatırım değeri taşır." şeklinde konuştu. 

 

Sur Yapı'dan 2018'in fırsat kampanyası

 

214.000 TL'den başlayan fiyatlarla

Sur Yapı tarafından geliştirilen ve "Nesiller Boyu Yatırım Kampanyası" kapsamında fiyatlar 214.000 TL'den başlayacak. Proje ve lokasyon değerine göre fiyatların değişiklik gösterebileceği kampanyaya dahil olan projeler şöyle: 

- Koşuyolu Excellence: 856.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Topkapı’da Topkapı Evleri: 435.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Kağıthane’de Tempo City: 562.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Maltepe’de Yeşilmavi: 392.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Ümraniye’de Şehir Konakları: 400.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Sancaktepe’de Lavender: 360.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Sancaktepe'de Muhit: 375.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Ispartakule’de Bahçeyaka: 290.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Bahçekent’te Semt Bahçekent: 
- Sultanbeyli’de Gölbahçe Evleri: 330.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Sultanbeyli'de İlkbahar, 360.000 TL'den başlayan fiyatlarla
- Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans: 530.000 TL'den başlayan fiyatlarla 

Kampanyada ödeme planı örneği

Sur Yapı tarafından geliştirilen kampanyada yatırımcıya özel ödeme olanakları sunulacak. Semt Bahçekent Projesinden 214.000 TL'lik bir daireyi almak isteyen bir yatırımcının ödeyeceği peşinat 75 bin TL olacak. 6'ıncı ayda yapılacak 32 bin TL'lik ödemenin ardından ise 12,24 ve 36'ıncı aylarda da 15 bin TLvade farksız ödemeler alınacak. Kalan tutar ise 48 aylık sabit fiyatlarla aydı 1.295 TL'lik taksitlerle ödenebilecek. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Excelence Koşuyolu