Sur Yapı'dan "İlkbahar" indirimi

Sur Yapı, yeni projesi "İlkbahar"da lansmana özel yüzde 10 indirim uygulanıyor

Sur Yapı'dan

Sur Yapı İlkbahar projesi, avantajlı lokasyonu ve sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Sultanbeyli’de inşa edilen Sur Yapı İlkbahar’ın yakınında faaliyete geçecek 400 yataklı devlet hastanesinin yanı sıra 100 dönümlük bir arazi yeni üniversite alanı olarak belirlendi. 

Lansmana özel %10 + % 10 indirim!           
Lansmana özel yüzde 10 indirim fırsatının sunulduğu Sur Yapı İlkbahar’da, tamamı peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 ek indirim uygulanıyor. Örneğin, 154 m²’ 3+1 574.000 TL’lik bir ev için lansman özel yüzde 10 indirimle 57.400 TL daha az ödeme yapılıyor. Tamamı peşin veya peşin + banka kredili ödemelerde ise ek olarak yüzde 10 indirim ile 51.660 TL’lik ek indirim uygulanıyor. Kampanya ile birlikte konut alıcıları 154 m²’ 3+1 574.000 TL’lik bir evi 465.000 TL ödeyerek satın alabiliyor.

100 dönümlük yeni üniversite alanına komşu!
Doğa ile iç içe bir yaşam vaat eden Sur Yapı İlkbahar, benzersiz lokasyonuyla avantaj sağlıyor. Kuzey ormanlarına, TEM otoyoluna ve Paşaköy gişelerine yakınlığıyla öne çıkan proje, yapımı devam eden 3. köprü güzergâhında yer alıyor. TEM otoyolu ve metro ile Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy gibi Anadolu Yakası’ndaki merkezi noktalara kolaylıkla ulaşım imkanı sağlanıyor. Sur Yapı İlkbahar, faaliyete geçmek üzere olan 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne de 200 metre mesafede bulunuyor. Aynı zamanda projeye 300 metre uzaklıkta bulunan 100 dönümlük bir arazi ise yeni üniversite alanı olarak belirlendi.

3. köprünün hayata geçmesiyle birlikte proje sakinleri, Avrupa Yakası’nda bulunan Sarıyer-Maslak-Levent-Beşiktaş hattı ile 3. havalimanının bağlantı güzergâhlarına entegre ulaşım sağlayabilecek. Ayrıca Sur Yapı İlkbahar projesi, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak olan otoyolun bağlantı yolları üzerinde bulunacak. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: Ilkbahar