Sur Yapı'dan yeni proje: Gölbahçe Evleri

İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinin ardından Sur Yapı'dan yeni proje geliyor. Gölbahçe Evleri 150 milyon TL yatırım ile hayata geçirilecek

Sur Yapı'dan yeni proje: Gölbahçe Evleri

İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinin ardından Sur Yapı'dan yeni proje geliyor. Gölbahçe Evleri 150 milyon TL yatırım ile hayata geçirilecek. 21 dönüm arsa alanı üzerinde yükselencek olan Gölbahçe Evleri projesinde, 7 bin metrekarelik göl ve bahçe alanı yer alıyor. 

İstanbul Sultanbeyli'de hayata geçirilecek olan Gölbahçe Evleri, lansmana özel indirim ve ödeme fırsatı sunuyor. 21 dönüm alanda, 6 blokta toplam 227 konuta yer verilecek olan Gölbahçe Evleri'nde, göl, bahçe ve çocuklar için özel alanlar, günlük ihtiyacın karşılanabilmesi için ise ticari alanlar bulunuyor. 

Sultanbeyli'de yer alacak olan Sur Yapı Gölbahçe Evleri'nde doğa ile iç içe bir yaşam sunuluyor. Göl, gölet ve su parklarının ağırlıklı olduğu projede büyük bir şehir parkı oluşturuldu. Çocuklu ve geniş aileleler için tasarlanan bahçe katlı, geniş teraslı dubleks daireler ile farklı büyüklüklerde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri bulunuyor. 

Sur Yapı'dan yeni proje: Gölbahçe Evleri

2+1 daireler 275 bin TL

Gölbahçe Evleri fiyatları 275 bin TL'den başlıyor. 1+1 fiyatına 2+1 daire sahibi olunabilen projede 70 metrekare 2+1 daire fiyatları 275 bin TL'den satışa sunulacak. 60 ay vade farksız ödeme imkanının bulunduğu projede tamamı peşin ya da peşin+banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim daha sağlanacak. 

Avantajlı lokasyona sahip

Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM Otoyolu'nun yanında yer alan Gölbahçe Evleri, Ataşehir'e 10 dakika mesafede. Avantajlı lokasyona sahip olan Sur Yapı Gölbahçe Evleri, hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergahında yer alacak. 

Sultanbeyli Gölbahçe Evleri, 400 yataklı Sultanbeyli Devlet Hastanesi'ne ve ihale aşamasında olan metro hattına komşu konumda yer alacak. Proje, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arasındaki mesafesi azaltacak olan otoyolun bağlantı yollarına yakın bir konumda yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: gölbahçe evleri