Sürdürülebilir Geleceği Tasarla ödülleri sahiplerini buldu

Rönesans Holding tarafından düzenlenen "Sürdürülebilir Geleceği Tasarla" yarışmasının kazananları geçtiğimiz günlerde belirlendi

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla ödülleri sahiplerini buldu

"Sürdürülebilirlik" kültürünün üniversite öğrencileri arasında yaygınlaşmasını planlayan Rönesans Holding, "Sürdürülebilir Geleceği Tasarla" yarışmasının kazananlarını belirledi. Yarışmaya bu yıl 125 farklı üniversiteden 954 grup katılım gösterdi. Yarışmaya giren öğrencilere, farklı ödellerin yanı sıra Rönesans Holding bünyesinde staj yapma şansı da tanınacak. 

"Gençlerin potansiyelini keşfettik"
Ödül töreni ile ilgili bir açıklama yapan Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı İpek Ilıcak Kayaalp bu yıl ikinci kez düzenlenen yarışmanın, ülkenin her köşesindeki gençlerin potansiyelini keşfetmek açısından büyük değer taşıdığını vurgulayarak:

"Bu bize gelecek için daha da büyük bir umut verdi. Dünyanın en büyük 10 şirketinden biri olabilmek için bu genç arkadaşlara ihtiyacımız var” dedi.

"Gençlere ihtiyacımız var"
Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak da Anadolu'nun değişik yerlerinden gelen gençl mühendis ve mimar adaylarının algılarını açmak ve yeni vizyon ve görüşler kazandırmak amacıyla gerçekleştirdikleri etkinliğin önemine dikkat çekerek:

 

Sürdürülebilir Geleceği Tasarla ödülleri verildi

 

"Biz takım çalışmasına ve birlikte üretmenin gücüne her zaman inandık. Bu nedenle gelecekte birlikte çalışacağımız gençleri yüreklendirmeye devam edeceğiz ki onlar bize daha iyi bir yaşam, sürdürülebilir bir gelecek versin" dedi.