Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Sürdürülebilir İş Lideri Ödülleri ne zaman?

Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Sürdürülebilir İş Lideri Ödülleri sahiplerini 23-24 Eylül'de bulacak

Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Sürdürülebilir İş Lideri Ödülleri ne zaman?

Bu yıl 23-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Yeşil İş Konferansı kapsamında Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Sürdürülebilir İş Lideri Ödülleri de sahiplerini bulacak. Sürdürülebilir iş modelini benimsemiş, Türkiye’de sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayan küçük ölçekli KOBİ’lerin orta ve büyük ölçekli işletmelerin katılabileceği Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Sürdürülebilir İş Lideri Ödülleri’ne başvuru 30 Haziran’da başlıyor. 

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından düzenlenen Yeşil İş Konferansı kapsamında bu yıl Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Sürdürülebilir İş Lideri Ödülleri verilecek. 23-24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen konferans sırasında sahiplerini bulacak olan ödüllere başvuru 30 Eylül’de başlıyor.

Kurumların Türkiye’de sürdürülebilir kalkınmaya katkı sağlayarak, yeni ekonominin örnek lider kuruluşları arasında yer alması ve Türkiye’de sürdürülebilir iş modellerinin ilerlemesine katkıda bulunmak için önemli bir araç olan Sürdürülebilir İş Ödülleri’ne sürdürülebilir iş modelini benimsemiş olan küçük ölçekli KOBİ’ler ve orta büyük ölçekli işletmeler başvurabiliyor. İşletmeler Karbon ve Enerji Yönetimi, Su Yönetimi, Sosyal Etki Sürdürülebilirlik İletişim ve İşbirliği olmak üzere 5 kategoride başvurabilecekler. Sürdürülebilir İş Ödülleri kapsamımda ayrıca sürdürülebilir iş modellerinin gerek kurumlarında gerekse sektörde gelişmesi ve yaygınlaştırılmasına gönül vermiş ve bu yolda en etkili ve örnek teşkil eden adımları atmış iş liderine de Sürdürülebilir İş Liderleri ödülü verilecek.

Küçük Ölçekli yani çalışan sayısı 1-100 arasında olan KOBİ’ler için başvuru bedeli 500 TL+KDV, Orta ve Büyük ölçekli yani 100’den fazla çalışanı olan işletmeler için başvuru bedeli 1200 TL+KDV. Sürdürülebilir İş Ödülleri ve Sürdürülebilir İş Lideri Ödülleri başvuruları http://surdurulebilirisodulleri.com/ sitesi aracılığı ile yapılabilecektir.